Treść opublikowana przez terrorbps
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
będą pasowały,moje też są pięcio ramienne,coś podobne do tych,tylko 18tki i nawet nawet wyglądają,zerknij do mnie
-
[B5 1Z] Kontrolka ładowania
- [B5 1Z] Kontrolka ładowania
witam,od wczoraj gdy rano zapalam auto nie gasnie kontrolka ladowania a na wskazniku jest niecale 12V ,jak zgasze auto i odpale znowu ,kontrolka juz gasnie tak jak powinna,co moze byc przyczyna,- [B5 AFN] Nierówna praca silnika , biały dym z rury , zgasła po tankowaniu
zmienilem paliwo i smiga- [B5 AFN] Nierówna praca silnika , biały dym z rury , zgasła po tankowaniu
witam,mam problem a mianowicie zatankowalem rope od znajomego 40 litrow,przejechalem 30km i auto zaczelo szarpac i sie dlawic,dojechalem do domu i w garazu po przygazowaniu czarna smyga dymu i silnikiem zaczelo trzepac,czy to wina ropy,z gory dzieki- [B5 AFN] Deskorolka na RH
dzisiaj zawitały białe kierunki, i za pare dni stal z zimowymi platfuusssami, ;(- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Chyba dysleksji Dysgrafia "częściowa lub całkowita utrata umiejętności pisania" tak dla ścisłości Paput jak śnieg spadnie to sie podkręci Ale umiesz czytać napisałem dysortografii, a nie dysgrafia jak Ty to przeczytałeś. Za dużo się siedzi przed komputerem na forum lub trzeba sobie sprawić okulary. Chłopcze nie wem jak Ty, ale ja większość czasu spędzam w garażu bo lubię sobie coś podłubać. Na forum zaglądam dla przyjemności wieczorami i w niedziele. Nie docinam kolegom o jakieś literówki w przeciwieństwie do Ciebie. I skoro zjadłeś słownik języka polskiego to może lepszym hobby dla Ciebie było by pisanie wierszy niż wynajdywanie ą ę ć ó Pozdr. A i co takiego wniosłeś ciekawego do tematu oprucz tego że sie dopie.... o ortografię?? 16tki trochę małe na kolor ale oże by dały rade no gwintu nie chce mi się kręcic, najwyżej będziemy robić za pługi no to ja juz widze wyjazd z garazu jak nawali pol metra sniegu ,jak wsadzilem gwint to musialem prog w garazu rozwalic bo wjechalem tylko polowa auta,ciekawa zima tego roku sie zapowiada,moze zrobimy zawody,kto pierwszy zgubi zderzak Jak zdeź odpadnie to można przykljc go pianką poliuretanową popieram,calego posta,- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
16tki trochę małe na kolor ale oże by dały rade no gwintu nie chce mi się kręcic, najwyżej będziemy robić za pługi no to ja juz widze wyjazd z garazu jak nawali pol metra sniegu ,jak wsadzilem gwint to musialem prog w garazu rozwalic bo wjechalem tylko polowa auta,ciekawa zima tego roku sie zapowiada,moze zrobimy zawody,kto pierwszy zgubi zderzak- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
mnie tez to czeka,i gwint w gore- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
o i znalazl nam sie tu polonista,dzieciaku smigaj sie bolidem powozic a nie poprawiasz tu wszystkich, paput a zimowki juz masz- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
jaki gekonek ja tak paputa furke nazywam, Bedziesz polerował swojego gekona? [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 10:32_________________________________________________ Ortografia się kłania lub trzeba iść do poradni psychologicznej sprawdzić czy nie ma się dysortografii. jeśli masz taki problem,i tak cię to w oczy kole to proste,nie czytaj,- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ja ostatnio przed weselem na myjce pod centrum chandlowym w opolu straciłem 20zł i puźniej jeszcze polerka,ale warto było ten twój gekonek też ładnie wygląda ,ale polera by się przydała,- [B5 AFN] Deskorolka na RH
ta skoda czy sticker,mi sie mianowicie podoba,kminie cos nad ta klapa z tylu- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a mi się ten sticker podoba,fajnia sprawa- [B5 AFN] Deskorolka na RH
no dokladnie, ,on ma rozowy,Ty bialy,a ja zielen,ale mogl to by byc bardziej jaskrawy kolorek, [br]Dopisany: 09 Październik 2011, 18:17_________________________________________________ dziekowac,dziekowac, cos napewno bedzie sie dzialo chce zaaplikowac zderzak z rs-a do pezodu i moze tez grillek z rs,sie zobaczy,mysle tez aby zrobic cos z tylem,moze cos w us?cos sie jeszcze wymodzi,chcialem wsadzic jeszcze blow off ale do diesla to troszke nie pasi,[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 18:24_________________________________________________a co myślicie o tylnej klapie w stickerbomb,może nie całą,lub całą, [br]Dopisany: 17 Październik 2011, 15:12_________________________________________________a może tak- [B5 AFN] A4/S4 AVANT by LuCaS_gr44
no,ładna,ładna,- [B5 AFN] Deskorolka na RH
a może błękitny znaczek no też o tym myślałem,ten biały mi się podoba,albo jakiś taki oczojebny bardziej- [B5 AFN] Deskorolka na RH
a dzieki,teraz to grawitacja przyciaga i to czasami za bardzo ,a jest to na starym pks i pkp w niemodlinie [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 00:40_________________________________________________ taka moja koncepcja na przedni znaczek,plastiki pod maską i zaciski- [B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
zainwestuj w radyjko z sd i usb,nic wiecej nie trzeba :gwizdanie:- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
do twojego niebieskiego to może być biały no taki calkiem niebieski to on nie jest ale chyba walbe bialy znaczek i plastiki pod maska :evil:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 21:11_________________________________________________luknij do mnie na audiczke,juz nie jest taka koza widziałem widziałem, chwali się a dzieki,dzieki, :gwizdanie:- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
do twojego niebieskiego to może być biały no taki calkiem niebieski to on nie jest ale chyba walbe bialy znaczek i plastiki pod maska :evil:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 21:11_________________________________________________luknij do mnie na audiczke,juz nie jest taka koza- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
dobrze jest- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
chyba tez walne znaczek na bialo,teraz mam w jaskrawy zielen,- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
no ladnie wyglada,ja tez wsadzilem polifty i auto odrazu mlodsze- [B5 ADP] Moja skromna Audi :D
zacne plany, - [B5 1Z] Kontrolka ładowania