Treść opublikowana przez LU_Angel
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
hehe jak narazie Ja z grn musimy jeździc tak po Lublinie
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
A ta fotka mi sie strasznie podoba... Dwa małe Resoraczki...
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Faktycznie tez poszukałem na inne zdjecia i faktycznie jest odwrotnie, ale ja u siebie w S6 mialem znaczek na kierownicy ze czerwone pole bylo za srebrnymi jak u kolegi manny90...i nie było nic do góry nogami
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Hmmm Ja nic takiego nie zauważam...Dla Mnie znaczek S4 na kierce jest OK
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
No własnie to był mały problem, bo tak nam oświetlili Zamek Lubelski ze wali na pomarańczowo-czerwono, a nie dysponowalismy dobra lampa błyskową, wiec aparat mimo checi nie ogarnął oświetlenia... Jeszcze będą lepsze fotki na pewno... PS. Felga na prawdę robi robotę, Aż dziewczyny, które tamtędy przechodziły robiły fotki telefonem 2 audiczkom...
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
springi założone i jestem mega happy bo auto równiutko sie zbliżylo ku ziemi... kilka fotek na szybko ze wspólnej sesji z grn dorwe kumpla co ma reszte zdjec to wkleje wszytsko PS. teraz czas na mody we wnętrzu i pod maska Tutaj widac ze moja jednak stoi wyżej niz pieknota grn.. tak na oko ok.20mm
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
super fotki ta fota wymiata... ( opłacalna nawet na późniejsza rozmowe ze Strażą Miejską )
-
[b5 AFN] mój granatek
ładniutkie autko, eee naklejka na szybie nie jest taka zła, a napewno pomaga w słoneczne dni. kółeczka tez fajne bo ori. fotka dziewczyny tez spoko, ale ja na taki zabieg sie nie pisze, bo bym jeżdzil 40km/h... hehe ( nie mógł bym sie skupic na drodze )
-
[B5 AHU] Wycięcie kata w 1.9 TDI AHU
To i może Ja sie skusze na KAT-OUT w swoim AFNie
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
O znaczek na grillu mi chodzilo... z oczojebnym kolorkiem
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Kolego Ty sie kurna nie wygłupiaj... Nie sprzedawaj jej... A po za tym fajnie ci wyszedł znaczek, ale ja byłem pierwszy jezeli chodzi o spray MONTANY... hehe
-
[B5 AEB] 1.8T quattro + drobne modyfikacje
Autko obejżane z bliska, i potwierdzam bardzo ładnie wygląda, zadbany egzemplarz, i srodek tez robi wielkie WOW... Aha będę musiał z toba pogadac na temat wskaźnika doładowania bo tak samo chce zrobic u siebie...
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
Właśnie dlatego wolałem sie zapytac was chłopaki... Nie raduje mnie fakt wydania kasy na cos co w finale doprowadzi Mnie do jesczze wiekszych kosztów, w Allegro to ja przestałem wierzyc gdy skończyłem 10 lat, w certyfikaty rónież, bo WORDa mam na kompie, kolorowy papier kupie w papierniczym, a pieczątke zrobie sam z ziemniaka i moge miec certyfikat na co tylko moja wyobraźnia pozwoli... Sam wewnetrznie wiem ze eSki z A4 AFN nie zrobię, a przesiadłem się na to auto z S6 4.2, wczesniej miałem jeszcze Lancie Dedre 2.0T na gratach z delty integrale Evo2 ( dół zrobiony na moc 300KM), wiec jezeli chodzi o przypływ adrenaliny już to miałem w życiu, teraz człowiek wyłysiał i mysli o ekonomi...
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
W sumie chłopaki dym zostaje za mna wiec to nie mega problem, jezeli chodzi o splanie 3.7L to bylo przy lajtowej jeździe 80-100km/h i wiem ze jest to do pobicia... Wolałem sie zapytac jezeli chidzi o chipsa, bo wiele jest ludzi ZA i PRZECIW, nawet jezeli chodzi o bezpieczny program 140/300.
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
Właśnie Panowie sam zastanawiam sie nad chipsem 140/300 czyli nad najbezpieczniejszym, wiem ze turbo i sprzegło wytrzyma spokojnie, ale moje obawy sa takie... jak ze spalaniem ?? o ile wzrosnie/zmaleje?/ i czy bardzo bedzie dymic, bo w obecnej chwili to mi wogole nie puszcza dymku, no moze przy cegle na gazie, albo zaraz po odpaleniu dymka pusci ...
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić poduszki skrzyni i silnika??
pogrzane sa te ceny za niby LEMFORDERa...... Jak i tak nie jest to orginał.... Ja u siebie wymienilem jedna poduszke pod silnikiem, ale za dosłownie 4 dni poleciała druga pod silnikiem i jesczze doszła pod skrzynią... Ma sie to szczescie
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Flaty założone, i naprawde super sie prezentuje, ale co gorsza wyszło że mi amor pociekł, i teraz stoi łachudra krzywo, jeszcze w tym tygodniu leci do czarodzieja, który wymieni mi amorki, założy springi 60/40mm i zajmie sie turbaffffką ( czyszczenie ), bo jak stwierdził to auto nie jedzie i nie ma JADU... Fajny koleś wystarczyła sekunda i znalazł przyczyne łapania notlaufów, a już 5 znawców mi zagladało pod maske i dla nich wszystko było OK.. PS. Kumpel będzie bawił się moim dieselkiem a Ja bedę podziwiał jego S4/RS4 ( pod maską ).
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Dzis zacząłem urlopowac i chyba troche przesadzilem z %.. hehe ale i tak Mnie sie podoba, zobaczymy jak bedzie jak wytrzeźwieje
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Piotrusiu napewno wylądują u mnie w aucie ale musze najpierw sprzedac AVUSki....
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Wszyscy z forum sie czaili, a Aniołek skorzystał... Nowe fele zakupione. Dzieki Krycha za dobrego deala juz o siatce nie wspomnę... Aha co do gałki to daj znac mi na PW czy masz ta z 6 skrzynią i jaka cena, mam juz pomysł na nią..
-
[ALL B5] Różnica w halogenach ?? nr ?
Chlopaki potrzebujecie takich halo 2000r.duże 8D0 941 699 C - lewy 8D0 941 700 C - prawy
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Kurcze ja uwielbiam ciemne lampy przednie, ale chyba powoli mi sie juz to przejadło i jakos dla mnie wczesniej mi sie bardziej podobalo... Chociaz wielki szacun, faktycznie teraz wygląda jak bandzior z filmu BULLIT
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Mnie to nie wyglada na plastik tylko cult-style
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
hehe magiczne słowo... no no no działa Chciałem AFn-a, i nie chciałem quattro ponieważ po przesiadce z S6 4.2 wiedziałem że quattro w AFN-ie bedzie mnie tylko denerwowac, szczerze to wiem ze nawet 2.8 V6 jakos tam sobie jedzie z quattro w Coupe, chociaz ja wolałem swoja Coupetke 2.8 w osce. Moje zdanie co do Quattro---> audi musi miec 200+ KM zeby w pełni wykorzystac 4-łapa. Obecnie A4 jezdzi takze moja malutka druga połówka ( dopóki nie znajdzie New Beetla ) wiec sofcik tez odpada. Moze jestem stary i nie reformowalny, ale AFN-a chce mieć w standardowym serduszku bez dodatkowych rozruszników sercowych. Wracajac do wnetrza, tak jak pisałem bez nacisku poszukuje taboretów RECARO z S4, jako ze wszyscy zmieniają na kiery S4/B5 lub S-line, pomyśłałem nad kierą multi z B7, dużo rezania z tym będzie?? Podpowiedzcie bracia...
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Serducho zostaje in stock, wolę zakupic S4 jako drugie autko do wyładowania stresu przed-miesiączkowego hehe