Treść opublikowana przez LU_Angel
-
[B5 APS] by czorny
Nie podążaj ta droga co medik, bo stracisz wiare w cokolwiek... masz mały bonus bo masz juz tylne lampki zmienione, piszesz o body S4. Ja ci mogę powiedziec że drugi raz w życiu nie chce tego robic, za dużo problemów za dużo wypadło mi włosów z głowy przez to.... Ja bym zrobił tak..... zmienił koło na min 18`( cultową), zmienił przednie lampy, walnąc to co przedmówcy w kolor nadwozia, a reszta kasy w airraida... na dokładke wnętrze w skórę razem z kierą ( może byc poliftowa 4 ramienna )
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ja sie pisze na 300%, kumpel z audi Cabrio też, i najpiękniejsza w kraju audi 80 competition tez leci z Lublina....
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a maja różowa folie.... to może bym całe auto obkleił... haha landryna by była na Majówce
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Polska żąda dostępu do śniegu..... Natychmiast
-
[ALL B5] Felgi s-line do B5
aaa no to spoko... jak ORI to wytrzymaja nasze powalone drogi...
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
to Ci walnie tak światłem, prawie jak na Policji podczas przesłuchania... hehe, ale efekt dobry
-
[B5 AJM] Wydech przelotowy proszę o poradę
tak jak Kowi pisze, skoro jest głośniej niż wczesniej to masz
-
[ALL B5] Felgi s-line do B5
ja bym nie kupował w ciemno felg..... bo sie może ogazac że to bratanek z dalekiego wschodu... czyli chińczik ale skoro michał ma tak dobre oko, że dojrzał numer fabryczny, to pewnie to ori sztuki
-
[ALL] Skasowanie błędu silnika - spadek mocy po chiptuningu
ja cie sunę, dwa różne wykresy....pewnie kumpel wgrał Ci trojana i auto odmówiło posłuszeństwa, ale serio jeżeli tuner stwierdza że program jest OK, to gdzies jakas nieszczęlnośc musi byc, że straciłem dopalacz
-
[B5 AFN] Brak mocy pokazuje błąd
ale to by znaczyło że tylko łopatki pofruneły przez wydech, bo problem nie jest zwiazany ze sprzetem... hehe taki OT
-
[B5 AFN] Nieprawidłowa praca gruszki turbiny
po cholere sie czepiłes zaworu N75 skoro piszesz że dobrze działa.... .... masz problem w dolocie,a może to wina czujnika temperatury powietrza w dolocie..
-
[B5 AFN] Brak mocy pokazuje błąd
najpierw zabrałbym bym sie za wyczyszczenie turbiny, skasowanie błędu, a jak powróci to znaczy że N75 powiedział : "mam dosyc !!!"
-
[B5 AFN] Nowy napinacz paska wieloklinowego popiskuje na zimnym
a moze mechanik cie poprostu oszukał, powiedział że wymienił, a wcale tego nie zrobił..... serio ale to troche dziwne że nowa cześc zachowuje sie jak stara i styrana
-
[B6 AVJ] Za co odpowiedzialny jest zawór pokazany na zdjęciu???
czegos tu cholera nie czaje, czemu kolego chcesz blow-offa wymienic na DV ?? nie lubisz psy-psyka?? przeciez blow-off wiecej może wytrzymac niz seryjna DV, każdy który kombinuje chociaz troszke z mocą, zaczyna od wywalenia DV-ki.....[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 15:02_________________________________________________Dominik sie pomylił....
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Kowi ty zboczeńcu.... do czego cie to pobudza ??
-
[B5 AEB] Gotowy chip - opinie
w Lublinie to był taki jeden V-Tech firma sie zwała, ale co z nimi teraz sie stało, pieruny siarczyste tylko wiedzą...
-
[B5 AHU] dodatkowe wskaźniki - oil press - problem
tak to juz jest .... pamietam w swoich audi coupe gdzie fabrycznie był wskaźnik ciśnienia oleju, tez na jałowym biegu gdy motor juz był rozgrzany wskaźnik spadał do 0
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
ja tez jestem zdania że wymiana na led zimny biały w wnetrzu auta to czyste nieporozumienie.... na prosektorium to ja jeszcze mam czas, nie musze sie juz przyzwyczajac... hehe
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Ejjj Michas tez tak chcę....
-
hafken a4/s4
każdy ma swój gust... a o gustach sie nie polemizuje....
-
hafken a4/s4
smiej się człeniu śmiej... a ja i tak wiem swoje
-
hafken a4/s4
kurna ja nie wiem jak wy jeździcie.... serio ale mój AFN w tamta zime nie chciał wiecej wypic niz 7L to juz był max jak cholera... a na trasie ostatnio jak do Solara jechałem do chełma.... oj tam trasa 70km do zrobienia w jedna stron eto sorki ale cisnąłem na 5 biegu w przedziale 150-180km/h i mi wypił 5.9L serio w wakacje te leciałem na mazury 360km w jedna stronke i smigałem 3 osoby na pokładzie i pełny kufer po sam sufit jechałem do 130km/h a nie mniej niz 80km/h i spalił mi 4.4L wiec sorki narzekacie że ON drozsze od Pb, ale spalanie jest niższe... a droższa jest o 20droszy na litrze, to nie jest porównanie... co innego cena LPG a Pb tam różnica jest na poziomie 2.50pln na 1 Litrze
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
chce wiedziec o tym pierwszy....
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
one są kubełki.... a co z recarosami Krycha ??
-
[B5 ADR] Juz brak mi sił-ogrzewanie
A może gdzies Ci się zsunał przewód doprowadzający z nagrzewnicy to powietrze po lewej stronie....