Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LU_Angel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LU_Angel

  1. taaak... to teraz sobie policz to... za wydana kase na zrobienie z AFN-a 230konnego potwora zakup graty do S4... zobaczysz wtedy który będzie szybszy nie ma sensu grzebac w gównie bo i tak cukierków z tego nie zrobisz.... Całe życie zastanawiam się nad takimi ludzmi... wywalają kasę tutaj dobry przykład na poprawianie fabryki 110km TDI żeby przegonic S4 2.7BiT.... serio za ta kase kupisz pożądne już S4 i będziesz go tylko sobie tankował...[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 13:17_________________________________________________Kowi super film.... c**ja wida i c**ja nie wiem który to który.... i specjalnie nawet dzwiek sobie wyłączyłem.... jak postawisz schorowane S4 to i zwykłe standardowe TDI wkońcu go przegoni....
  2. wymień pod silnikiem i pod skrzynią... bedziesz miał problem z głowy.... jeżeli masz wiruska to i pewnie trochę szybciej jeżdziłeś, szybciej zmieniałeś biegi więc i mogłeś naruszyc poduchy pod skrzynią, Ale osobiście wymieniłbym wszytsko czyli pod skrzynią i pod silnikiem... tak dla pewności i żeby miec spowrotem słodkie sny w nocy.... pozdrawiam.... i pamietaj wibracje budy... to serio wina poduszek w każdym aucie
  3. Ja jestem zdania.... zadne tdi ( afn ) nie bedzie lepsze od S4... Mówie to pod wzgledem wielu aspektów Dam tylko kilka przykładów: Moc wieksza o 100%... nie ma ch*** we wsi... musi cos jebnąc... i błagam was nie mówcie że kilku kolesi którzy dostali klucze od cioci pod choinkę zrobi lepiej auto tzn. poprawi fabrykę i będą lepsi od tysięcy inżynierów z fabryki audi... Nie uwierzę w to... :gwizdanie: następna sprawa sam dzwięk akustyczny, melodia dla uszu... no sorki ale tez tutaj wolę S4... dzwięk tego motoru 2.7BiT koi moje uszy, Mnie bardziej uspokaja niż Bethoveen... fakt można zrobic TDI-ka że na ćwiarę wyrucha zwykłe S4 2.7BiT... ale to będzie raz a nie codzienna eksploatacja auta w różnych warunkach
  4. LU_Angel odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    hafken sprzedawaj 1.8 i kupuj odemnie moją tdi.... nie słuchaj Kowiego, bo on dawno juz nie ma standardowego diesla i mu żłopie ropy jak smoczyca... mój wynik w mieście to 5.4-5.5L spokojna jazda... A jak chcę poszalec troszkę ( zaznaczam troszkę to mi skoczy do 6L ON ) Co do twojej 1.8 to sorki ale moja była Coupetka 2.8 V6 tyle paliła w mieście 11.5, a S6 4.2 V8 automat paliła 15.3-17.1L 1.8 bez turbo powinna palic 8L w City... w obecnych warunkach dochodzic do 10L... Moim zdaniem do d*py auto bo ani nie poszalejesz a spali jak głupi...zero fun-u
  5. Widze że nadal trwa walka z ogrzewaniem tak jak mówiłem... albo termostat, albo nagrzewnica do czyszczenia.... NAwet jeżeli termostat jest ciągle otwarty i wali po dużym obiegu, to wkońcu bys miał ta saune... Tak więc jedynie winna tutaj jest nagrzewnica... juz jade do ciebie z gumówką... wytnę ci ją żeby szybciej uporac się z kokpitem... hihi
  6. Bravo Kowi i ten piękny sposób wyleczyłeś 60% młodyh tuningowców... hehe
  7. taaaaak poproszę... :gwizdanie:
  8. kórwa mam inne zmartwienie, chyba straciłem sens życia bo powoli mam dosyc swojej A4... ale nie wiem czemu, wygląda tak jak chciałem, nie psuje się.... nie czaje sam siebie :wallbash:
  9. ok superowo... dzieki wielkie za pamięc Armi
  10. nikt hehe dlatego dalej kupuje fajne części i rezam dalej.... Grill od S4 a dzis zakupiłem ori halo z S4 przedliftowej ( kpl. z mocowaniami do zderzaka za 400 pln ) jupiii :>
  11. a tak se wisi na allegro....
  12. to jest ten allegrowy grill ala RS ?? tez nad nim myślałem ale właśnie dziś dorwałem od S4 i nie zmienie go juz na nic innego
  13. nie wiem na ile to prawda ale coś tak jakbys patrzył przez firanki....
  14. z tego co słyszałem to chyba Pawełek się doigrał, chociaż dziś ich spotkałem w Tesco....
  15. to nie Pawła... teraz ma mniejszą turbinke to i moc spadła do 260KM
  16. Szrotem nie była, nie była składana z przystanku, jedynie była zestrojona na 330KM i naprawde zamiatała na ulicy w Lublinie.... Nissany 200SX S14 zrobione na 300-350KM wciągała nosem i wypluwała 4 długości dalej.... jak jest teraz nie wiem dokładnie, właściciel nacodzień śmigał A4 w TDI ta S6 była jedynie zabawką na weekend, żeby odstresowac sie i zbatorzyc gówniarzy w JDM-ach
  17. fotka zrobiona profi... Mnie odrazu wpadła w oko, a najlepsze że na zlocie dostałem zjebke od swojej Gosi, że od tygodnia nie myłem auta, i mogłem przynajmniej na zlot to zrobic... PS. Nie chciałem tego robic, bo gdybym umył to byśmy mieli naprawde deszczowa pogode na zlocie, az taki chamski nie jestem hehe :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 21:47_________________________________________________długooo myślałem i zastanawiałem się, ale jednak udało się wsadzic obrysówki w kierunkach...... jak to słodko Mrogal mówi, mam wkońcu jakieś zwarcie... [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:27_________________________________________________
  18. nie ma na to reguły kolego.... moja po zrobieniu trasy nawet 200km w obecnych warunkach atmosferycznych też sobie dymi.... takie uroki jesień/zima
  19. a katalizator to Ty masz w tej swojej B5 ?? teraz jest taka pogoda że autko ma prawo dymka sobie puścic na biało, lub szaro... temperaturka spadła...
  20. Front US
  21. hehe od wiosny tylko smarowany Megsem...
  22. Ja tam jakoś daje radę na lubelszczyźnie, ale moja A4 to koza przy Kryśkowej
  23. będzie trzeba wiem wiem... ale czasowo nie mogę się zebrac jakoś....
  24. To jeszcze Ja wkleje fotke od ziomka
  25. podłącz vaga, on ci powie całą prawdę, który czujnik się upił i szaleje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.