Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak mocy pokazuje błąd


mr435

Rekomendowane odpowiedzi

1. popraw dane w profilu (silnik)

2. :szukaj:

3. :vaglogi:

Prosze o pomoc pokazuje błąd 17965 ciśnienie doładowania przekroczona granica regulacji ,brak osprzętu nie związany ze sprzętem ,błąd sporadyczny

ostatnio tak zapierdzielałeś, że przez wydech turbo wyleciało :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha bardzo śmieszne ubawiłem sie ja potrzebuje informacji a nie cwaniakowania nie chcesz pomagac nie pomagaj

jaśnie Panie temat Twojego problemu jest opisany dokładnie na forum

zamiast wpisywać 17965 do wątku mogłeś wpisać tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw zabrałbym bym sie za wyczyszczenie turbiny, skasowanie błędu, a jak powróci to znaczy że N75 powiedział : "mam dosyc !!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio tak zapierdzielałeś, że przez wydech turbo wyleciało :polew:

Dobre :decayed:

Sorki ale jeszcze się tak nie uśmiałem. Nie obrażając nikogo.

Co do tematu: Przyczyn może byc dużo od nieszczelności w dolocie, przez n75, zapieczone łopatki turbiny po wężyki podciśnieniowe. Temat jest ogromny dla tego kolega antonio zaproponował zrobienie logów. Jeszcze raz sorki za :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc pokazuje błąd 17965 ciśnienie doładowania przekroczona granica regulacji ,brak osprzętu nie związany ze sprzętem ,błąd sporadyczny

ale to by znaczyło że tylko łopatki pofruneły przez wydech, bo problem nie jest zwiazany ze sprzetem... hehe taki OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tego błędu wielką rzadkością jest usterka N75 podciśnieniowego (tego w układzie sterowania VNT) ale jednak się zdarzają jego usterki. Sprawdzić jest to łatwo podmieniając w miejsce N75 elektrozawór N18 - koszt żaden a jedynie trochę trzeba pomachać kluczem 10' i pościągać i pozakładać na króćce wężyki podciśnienia. Na 95% będzie zapieczona zmienna geometria i przypuszczam, że będzie już praktycznie stała dęba w pozycji max doładowania a poruszać się może tylko w niewielkim zakresie czyli parę mm - można to zaobserwować patrząc na skok sztangi podczas wejścia w Vagu w grupę 011 w trybie Basic Settings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...