Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakos po 8 podjde bo musze sie wybrać z chaty i jeszcze do ZUS-u podjechać po drodze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Zabrane Prawo Jazdy...
Jprdl on pisał serio... No to kolego Tony jak koledzy pisali wcześniej to albo omijanie pojazdy, który zatrzymał się przed przejściem albo wyprzedzanie na pasach. Nie da się tego zrobić w jednym czasie (polecam takie książki do nauki na egzamin z prawa jazdy i tam jest opisana różnica pomiędzy wyprzedzaniem a omijaniem). Co do pieszego to mam wrażenie, że w ogóle nie czytałeś wcześniejszych postów... Jeżeli przejście jest oddzielone wysepką to traktuje się je jako DWA OSOBNE PRZEJŚCIA i mało ważne, że na obu jest zielone. Dopóty, dopóki pieszy jest na drugim przejściu to Twoje po którym przejeżdżasz traktujesz jak przejście bez przechodzących pieszych. Nie wiem jak to można łatwiej wyjaśnić. A nie ma nic bardziej wkur.... od tego jak jest jezdnia 6 pasmowa (3 w jedną i 3 w drugą oddzielone wysepką) i skręcacie a kierowca przed tobą staje przepuścić pieszego, który dopiero co wszedł na jezdnię po drugiej stronie i nie śpieszy mu się przez te 6 pasów plus wysepka... Fajnie, że puszcza bo też jestem za tym żeby gonić osoby wyprzedzające/omijające pojazdy na pasach ale chyba jakieś przepisy to regulują a wystarczy je tylko znać. Co do zajmowania pasa po skręcie... Jeżeli się mylę to niech ktoś mnie poprawi ale zawsze było tak, że przy skręcie możesz zająć dowolny pas chyba, że znaki poziome pokazują inaczej lub jeżeli do skrętu w tą samą stronę są dwa pasy koło siebie.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wiem w sumie to się nie spytałem hyhyhy jak nie zadzwoni do soboty to w poniedziałek sobie do niego przedzwonię- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tzn wszystko jeszcze nie ale jest w trakcie- Zabrane Prawo Jazdy...
Ale powiedz proszę że ten post to jest sarkazm... bo jak mówiłeś serio i ktoś Ci dał prawko to ja się będę bał jutro z chaty wyjść...- Zabrane Prawo Jazdy...
Dlatego w aucie powinno się mieć kamerkę. Jeżeli mówisz prawdę a gliniarze zeznali, że koleś przez was musiał stanąć bo był już na waszej części jedni to szukaj monitoringu bo za takie coś mogą polecieć ze służby (monitoring miejski albo jakieś prywatne kamery, które mogą obejmować to skrzyżowanie). Tak jak ktoś napisał wyżej jeżeli przejście jest podzielone wysepką przepisy traktują je jako dwa osobne przejścia i masz prawo przejechać po swoim nawet jak na drugim będzie szła całą pielgrzymka. W sądzie mała szansa, że przegadasz gliniarzy nawet jak będą kłamać. Musisz mieć świadków albo dowody np właśnie nagrania z monitoringu. Jedyne do czego faktycznie mogą się doczepić nawet jak im udowodnisz że nie mają racji to do wyprzedzania na pasach bo jednak koleś po waszej prawej się zatrzymał nie ważne czy ktoś tam był czy nie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Horny w razie kontroli powiesz, że Pucek zamówił do domu kuchnie na kołach :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Interesy z Tobą to jak chodzenie po cienkim lodzie ale zaryzykujmy a po co Ci takowy NIP?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- jak wygląda egzamin na wózki widłowe ?
Dokładnie. Zależy gdzie zdajesz. Ja miałem egzamin teoretyczny pisemny z takimi pytaniami, że nie chodząc na teorię w ogóle nie wiedziałbym o co w tym chodzi. Jakieś kąty najazdów, UDT, pytania z BHP i wszystko inne co można podpiąć pod wózek widłowy ale koleś, który nas egzaminował i jednocześnie uczył teorii i prakty jak widział, że się chodziło a nie olewało to pozwalał takim osobom na teście wspomagać się materiałami różnymi Oczywiście wymagał, żeby to znać ale egzamin traktował luźno. Za to na prakcie już nie było taryfy ulgowej. Kto nie potrafił ten odpadał. Jakieś slalomy między filarami, ciasne zakręty, sztaplowanie palet, racków, koszy, sztaplowanie z najazdu z boku i inne takie rzeczy, że sam w życiu bym czegoś takiego nie wymyślił. Procent odpadania jak na zdawaniu na prawko Ale koleś twierdził, że jak nie potrafi się jeździć można kogoś zabić i wymagał zrobienia wszystkiego perfect. Za to nagrodą były uprawnienia na wszystko co jeździ po magazynach: naładowne, unoszące, podnośnikowe, ciągnikowe, specjalne etc. Nawet te giganty wojskowe wielkości tira mogę prowadzić na uprawnienia, które dostałem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jaki spot... to był jakiś spot Co ty gadasz... a widziałeś choćby jedną A4 że mówisz że spot był? :grin:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
CzekamyNawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE