Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. A ty jak na spota jedziesz to już kolegów nie poznajesz co tylko jak baba klapki na oczy i byle do przodu A ty jak kumpla widzisz, który na zlot jedzie, to już się nie kapniesz, żeby zawrócić i też na spota podjechać... Ja to już wtedy ze spota wracałem ---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ---------- Jak skręcałeś z Rybnickiej w lewo w Kochanowskiego
  2. A ty jak na spota jedziesz to już kolegów nie poznajesz co tylko jak baba klapki na oczy i byle do przodu
  3. Guru twój bracik kupił bmw z3 Hmm Tak
  4. Ej w drodze powrotnej za Częstochową wyprzedziłem nawet karetkę na sygnale To chyba nie tak źle Spierdalam spać bo od 3 na nogach i to 3 dzień taki z rzędu
  5. Parówa. A ja Grzegorz Z Wawy wróciłem teraz dopiero, nie moja wina
  6. ---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ---------- wszyscy na zator sie szykują zamiast trenować kondycje to fury rezają Ja pojade hultajem, i bede najmlodszy rocznikowo przynajmniej :polew: A po spocie ban za to że dane w profilu nieaktualne
  7. Te... nie przedrzeźniaj mnie
  8. ---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ---------- Nawet mi nie gadaj... jutro cisnę do Drżkova i muszę jechać baną aż za Wrocław i fajnie by się jechało gdyby nie niektórzy ludzie (bo kierowcami to naprawdę ciężko niektórych nazywać)... Często jeżdżę tam albo na Sazavę i po drodze porażka z innymi pomijam że ktoś zajedzie drogę czy coś, albo jak jest wypadek na drugim pasie w przeciwnym kierunku i wszyscy zwalniają nie patrząc co dzieje się przed nimi ale dziś jeden koleś to przeszedł samego siebie jak się dwa wieloryby wyprzedzały a koles z daleka mruga długimi tak jak by to coś zmieniło i do ostatniej chwili leciał na maxa. W ostatniej chwili dał po heblach i zaczęło nim zamiatać dobrze że awaryjny był wolny bo hultaj był by już rozdupczony A no prawda niektórym się wydaje że jak zapierdalają 180 to to samo jak by jechali 40...
  9. Nawet mi nie gadaj... jutro cisnę do Drżkova i muszę jechać baną aż za Wrocław i fajnie by się jechało gdyby nie niektórzy ludzie (bo kierowcami to naprawdę ciężko niektórych nazywać)... Często jeżdżę tam albo na Sazavę i po drodze porażka z innymi
  10. Tomasz jeszcze raz graty różu (i awansu) i dzięki za piwko
  11. ---------- Post dopisany at 07:10 ---------- Poprzedni post napisany at 07:10 ---------- 2 wady : - sedan - manual a reszta No co ty gadasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.