Treść opublikowana przez Guregoru
-
Problemy z komputerem !
Mam pytanie trochę z innej beczki. Powiedzcie mi jak usunąć ten zaznaczony na czerwono pasek bo się gówno doinstalowało do Firefoxa a ja z cyrylicy uja wiem a próbowałem już też chyba wszystkiego i d*pa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Dostałem mandat bez punktów
Jedziesz do wydziału ruchu drogowego komendy miejskiej w swoim mieście i Ci podadzą ile masz nabite punktów- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hmmm jutro organizuję koncert w Gliwicach ale może koło 11 uda mi się wyrwać to w razie czego Ci zadzwonię- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem ---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ---------- Mirek muszę wpaść obadać to twoje 65 cali bo ten mój już strasznie mały się wydaje i przydało by się coś większego- Dostałem mandat bez punktów
W taryfikatorze są zawsze widełki 100 zł a o punktach powinien Cię poinformować w momencie wypisywania mandatu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek to żebyś ty był dobry jest sprzeczne z Twoją naturą przecież- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ty się zrobiłeś kiedyś dobry kiedy bo nie zauważyłem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty za to masz bo jeździsz ze swoją dmuchaną lalą Przynajmniej nie muszę opuszczać spotów bo "moja źle się czuje"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ty nawet na dupczenie nie masz czasu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będę ale chyba później bo muszę do Chorzowa skoczyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE