Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. widzę, że "to" jest coraz modniejsze... ...yy...chodziło mi o filmik Hammerka
  2. zara się zaczną "hejty", ale mnie tam Q, nie potrzebne bd miał niedosyt z braku Q to pojeźdzę od bracika a8 ...ale nie powiem jakbym miał, to bym jeździł ...ale nie mam parcia, aby sprzedawać ośkę i mieć Q
  3. nie mówię, że akurat ten (bo ogólnie słabo wygląda)...zauważ napisałem jak silnik zdrowy
  4. Polko_V odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    napisza coś aby móc tu lookać
  5. http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/a4/vhc:car,cnt:de,pgn:2,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:audi,mdl:a4,frn:1994-01,prx:1001/pg:vipcar/202696659.htmlNada się?? Bo nie wiem czy się już pakować czy dopiero za chwilę :wallbash: Napęd ...jakiś taki wybrakowany mu nie chodzi o napęd tylko o dusze Tobie zawsze d*py w głowie Staś... tym razem to nie była byle jaka d*pa... tym razem to był Anioł buhahah...toś doyebał... :grin: ...ale ładna
  6. http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/a4/vhc:car,cnt:de,pgn:2,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:audi,mdl:a4,frn:1994-01,prx:1001/pg:vipcar/202696659.html Nada się?? Bo nie wiem czy się już pakować czy dopiero za chwilę :wallbash: namieszałem Ci w główce...co...?! Jak silnik zdrowy to na swapa w sam raz... i dziękuje Pany i Pani za miłe towarzystwo i spota ciepło w dupkę i żarełko też dobre
  7. Jak Miron, robię to bezinteresownie tylko dziwne czemu dostałem sms-a z numerem konta
  8. 18 Panowie na 18 !!
  9. łooo...tela dobrze żech to poczytoł...
  10. poczetałem i zapoznałem się
  11. a mnie to tam jeden *iul...byleby mnie wpuścili nieogolonego, w dziurawych dżinsach i jeżdżącego serią ...że co?! kaj?! m.. m mm....... ...................m..mm...ałopolska
  12. a no okej wporzo... to ja se później wyruszę...dziadkową prędkością
  13. Ja tak tylko do potwierdzenia tej tezy ...a tak swoją drogą, o której jedziesz??
  14. ...te...Chłopku czy Ty wiesz, że używanie więcej niż dwóch "!!" w wypowiedzi...co jest udowodnione naukowo...wskazuje na to, iż taka osoba ma problemy psychiczne?! a swoją drogą...ja poczytałem
  15. ...tak więc z tego wynika, że na 19 pod forum?! ...a potem się okaże??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.