Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ...o tej porze to sięprzychodzi z 17.30
  2. Ja pier**le! Co ciekawe obaj przeżyli powąznie przeżyli...??
  3. no no no...pięknie
  4. no włąśnie coś wypic trzeba
  5. no miała całe 4096 kolorów (chyba)...wypas ja potem miałem siemensa m55 z dołączanym aparatem i pamiętam to jak dziś...10 fot i po baterii
  6. pamiętam, pamiętam potem miałem niezniszczalną nokie LEGENDĘ 3310 edit...mam ją do dziś leży gdzieś w biurku w Świerklanach...trzymam wrazie czego jakby padły te wszystkie "internety"
  7. no to ładnie
  8. założę się, że padnie szybciej niż ten prosty LMO, który "wykończył" te inne
  9. Ehh...gdzie te czasy...co ładowarki sie szukało, aby naładować telefon...bo tak to się kiedyś nazywało...ponoć
  10. Ta ma z klawiaturą...ale ładuje go raz na "miesiąc"
  11. Nie wiem jak smakuje bo nie pije herbatek...mnie przekupicie dobra mocna kawą
  12. Mówisz to, że to samo co 2.5 jest tam 6 cyl i sie dogadać nie moga miedzy sobą :decaued: A tak szczerze potrzebny jest jeden ewentualnie dwa mocne zwiazki...aby bronic tych co mają gorszy dzień. I zawsze to bd powtarzal 1...2 a nie 50. Bo te 2 tez wszystko załatwią. Każdemu sie może noga podwinąć.
  13. Znam osobe co taki związek uratował dupe bo podwinela mu sie noga i chcile go zwolnic...nie umyślnie to zrobil, ale zrobił. Sztygarostwo i kierownictwo umyli rece ich to nie obchodziło. Pracuje dalej. Zaraz bd że bronię ZZ...nie, nie bronie ale jakiś powinien być. Mnie tylko wcurvia ile tam tych darmozjadów jest
  14. Ja mam ale tych co robią...czyli istniejąod dawna Np. Solidarność.... a nie jakiś związek motorniczych na dole, czy związek sygnalistów pod czy nad ziemia...co to curVa jest!! Wcale bym sie nie zdziwił jak tam bd związek laziennych i pań z drpozytu I powinny w każdym zakładzie znajdować sie związek max 3, bo Np dużo ludzi, bo jak pracodawca poczuje, ze może manipulować, to bd manipulował fizycznymi. Ale nie 50 związków!
  15. Zaczęło by się porządek od związków...ehh...temat rzeka
  16. Multis...ale dosłownie mistrz czy miszcz ...żeby mu nie zrobił RNS-F czy G
  17. Stasiu ...a związków, napiszę Ci to tak: W k**wy... sam nie umie policzyć, bo zapewne są takie co o nich nie słyszałem nawet... P.s nie banuj mnie:P A o babach w administracji nie wspomnę...a jak przyjdziesz to jeszcze wielka obraza majestatu...co ja o niej chce :/
  18. Ooo...poprawiłeś mnie Danielu w cyferkach (mld) . To nie są żądania tylko dobra inicjatywa np.kopalni..."mamy zyski...podzielimy się". Zyski to ponadplanowa norma, którą każdy zakład ma wykonać. Należy się węgiel...hmm...kwestia "sporna" I masz rację z administracją i związkami...stanowczo za dużo tego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.