Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No i mnie nie będzie:doh: Pochłonęły mnie prace budowlane
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jestem "za" a nawet "przeciw":decayed: a teraz spadam bo jutro zaś "jebaka madafaka":facepalm:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no to założycielu wątku chwilowo może zmień miejsce spotkań- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
możemy zacząć... jako próbnego spota zaryzykujemy może w tej knajpce:wink: tylko nie wiem czy jest możliwość łaczenia stolików ? ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Kabaret Młodych Panów - The Potek (ojciec chrzestny) - YouTube to tyż je dobre...:grin:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja sobie drinkuje z Żonką- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to tak po naszymu:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Na Rybnickie się z rodzinką wybierasz, a tu zamęt siejesz i przyczyniasz się do upadku spotów w Żorach... No co za franca.... :bicz2: ja sie kierwa przyczyniam................ja????????????????? chciałem jechać......muszę tam luknąc co się dzieje.....zw No Ty a kto.... w świerklanach nowa karczma, Grzesiek był jadło podobno w pyte, to może tam coś lepiej zorganizować??!! jak sie tego nie sprawdzi, to nie bedzie wiadomo czy rzeczywiście to fajna miejscówka Można przecież jednego spota zaryzykować i tam zrobić Grzesiek tam kluski wdupioł i trzy dni mu się uszy trzęsły bo tak mu tam smakowało, nawet jak był u mnie gwintem kręcić to coś tam opowiadoł że nawet Ewka tak dobrych klusek nie robi :grin: jak Ty dupisz...aleś musiał się czegoś nawciągać ale nie powiem żarełko dobre:wink:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a kaj curva przi powitaniu ?? ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- Na Rybnickie się z rodzinką wybierasz, a tu zamęt siejesz i przyczyniasz się do upadku spotów w Żorach... No co za franca.... :bicz2: ja sie kierwa przyczyniam................ja????????????????? chciałem jechać......muszę tam luknąc co się dzieje.....zw No Ty a kto.... w świerklanach nowa karczma, Grzesiek był jadło podobno w pyte, to może tam coś lepiej zorganizować??!! jak sie tego nie sprawdzi, to nie bedzie wiadomo czy rzeczywiście to fajna miejscówka Można przecież jednego spota zaryzykować i tam zrobić do odważnych ponoć świat należy...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
na moją chudą d*pę nawet żerdka by wystarczyła...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
eee...no nie porównuj go do Miszki...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
A miejsca dość? hmm...myślę że be5 z przyczepką bym tam na kilka razy zawrócił- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaa... myślałem, że za Hammera odpowiadasz, ale u niego chyba podobnie będzie B5 ma naciągane w dół błotniki, więc nie porównuj B6 do tak starego auta coś jak tu > http://s1.blomedia.pl/autokult.pl/images/2011/06/1959-cadillac-eldorado-1280.jpg ściul gupi:facepalm:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaa... myślałem, że za Hammera odpowiadasz, ale u niego chyba podobnie będzie kapkę wyżej ale pici włos "ma za nic" na tą miarkę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narazie gwintu nie będzie... Jak sie amory kiedyś tam rozlecą to wtedy bedziemy myśleć... póki co i tak moje -50 wygląda jakby na lekko skręconym gwincie było Ale coś czuje, że ta zima da mi w kość i na kolejną będe zmuszony wpakować gwint Ile teraz masz u siebie od ziemi do nadkola? Przestałem mierzyć jak skończyłem 13lat Przestałeś bo pewnie zauważyłeś że to nic nie daje i Ci od samego mierzenia wcale nie urośnie :grin: Już było poza skalą, której Ty nigdy nie osiągniesz A jak nie wierzysz, to ją zapytaj, tak pokazywała koleżanką po nocy ze mną :grin: http://thechive.files.wordpress.com/2011/01/bikini-cleavage-huge-29.jpg ee...ona pokazuje, że tyle brakowało abyś yepnął do tego czerwonego puncika:facepalm:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
mm.... palce lizać...w fciul tego było:naughty:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tee...Majkel jo o sobie żech godoł- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narazie gwintu nie będzie... Jak sie amory kiedyś tam rozlecą to wtedy bedziemy myśleć... póki co i tak moje -50 wygląda jakby na lekko skręconym gwincie było Ale coś czuje, że ta zima da mi w kość i na kolejną będe zmuszony wpakować gwint Ile teraz masz u siebie od ziemi do nadkola? 59 cm przód i 59 tył i narazie nie szykuje się abym to dźwignął...ABC... Absolutny Brak Czasu- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
...a co byś też pośmigał w pt na SG?!- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
hmm...czemu nie...?! ...reprezentacja "z Żor" jestem "za a nawet przeciw":decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze pakiet światło......,...który obiecałem.....hmm...jest ciepło...może coś ...byśmy....teges.... Panie...ja tylko pod fonem ale światło...jak dla mnie...przemyślałem i tylko zimny biały...sorry ale tylko takie:decayed:....taki ze mnie zimny drań- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jakieś 3 tygodnie ... ja mam urlop...głównie..."na malcie":facepalm:---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ---------- ...jest takie mądre powiedzonko...: "Umiesz liczyć?! Licz na siebie":wink:...ale nie mówię, że nie...już sobie organizuję czas na czwartek:decayed: a chciałbym się zjawić - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.