Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. tiaa....yhyymm...
  2. no nie załamuj się kup 1.8t przełóż głowicę z ADR (ma bardziej ostre wałki) i śmigaj jak dusza zapragnie:kox:
  3. no teraz widać
  4. no teraz widać a spalanie 11.7 to ja mam przy 230km/h
  5. dalej nic:decayed: ...co Ty pijesz ??
  6. Siemka Fajny ale wolałbym ten: LEXUS LS400 213000km WZÓR ! ! ! V8 w cenie OPLATY (3791521456) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Co on ma w schowku? Odtwarzacz na kasety VHS? y.yy...na płyty wiolinowe
  7. ....ja też nic nie widzę
  8. Siemka Fajny ale wolałbym ten: LEXUS LS400 213000km WZÓR ! ! ! V8 w cenie OPLATY (3791521456) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ani jeden nie jest do Ciebie, bo ma m.in. klime i elektryczne szyby...
  9. kurna ja dziś odwoziłem koleżankę z roboty i w ramach podziękowań (poza lodem z połykiem) dała mi flaszkę bimberku No i jestem w stanie w to uwierzyć. naiwniak
  10. no "trafnie" żeś to ujął
  11. curvaaa:sick3:...aleś żeś doyebał:polew::polew::polew:
  12. Miszka...ale Ty ciekawe życie prowadzisz ?!
  13. no to pssyyyt
  14. no własnie sprajjjjta to ja teraz raczej nie dostanę
  15. ja napierdzielam drugiego drina...standardowo finka, cytrynka i cola:wink:
  16. Jak potrzebujesz pomocy to wiesz... Rozpal grill, otwórz flaszeczki a parę klubowych aut Ci pomoże na budowie :-) Wysyłane z mojego HTCSensation za pomocą Tapatalk 2 ja np....z budowlanki hmmmm ....wiem..........niebieskiego dostawczaka mogę wydzierżawić a czym się gabarytowo różni smerf od gargamela?? ...a tak wogóle to od murzyńskich spraw mam Polo:kox: i przyczepkę...mojego szkoda kurzyć ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- ...ale oczywiście dziękuję za propozycję
  17. ...teraz to tylko pozostało czekać aż wszystko wyschnie, potem podwieszany sufit i gładzie...i doprowadzić do ładnego stanu użytkowości publicznej:decayed:
  18. ee...parę razy tam byłem:decayed: istnieje cos takiego jak szlifierka ...ja już tydzień mam wolnego:whistling: a jeszcze co najmniej 2 prze mną...w porywach do trzech:decayed: ---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- a właśnie:hi:
  19. ...no wylewki i tynki zrobione... choć wolałbym w czw. być na spocie, ale musiałem...choćbym miał "popuścić w galoty" wykorzystać tą pomoc, która mi się nadażyła:kox:. ...a co do jedzenia w "szałasie" czy w "chacie", to tylko zależy na co kto akurat ma ochotę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.