Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. i pssyyyt:beer: po robocie
  2. a jak ja Ci powiem, że będę miał urlop od 14.12.2013 do 19.01.2014 i jeszcze mi zostanie 5 dni urlopu:whistling: ...yy...d*pa 7 dni:wink: no teraz już idę
  3. To tylko pozory ... tak na serio jak sie widujemy na spotach to przybijamy grabe a potem se jedziemy po majtach i jest git ... :D:D swoją drogą dawno sie nie widzieliśmy i troszke już tęsknie ... Wysłane z telewizora Note2 i znów pogoni cię do seata:grin: Amen. wysłane z one v Klasyka ... Miron miał kiedyś ori kasete ery... i słuchał jej jadąc swoim malaczem ... Wysłane z telewizora Note2 zgadza się...ale zawsze mnie to będzie ryć beret Stan...doyebałeś ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- i tym oto miłym:slina: wokalem się żegnam...dobranoc:hi:
  4. To tylko pozory ... tak na serio jak sie widujemy na spotach to przybijamy grabe a potem se jedziemy po majtach i jest git ... :D:D swoją drogą dawno sie nie widzieliśmy i troszke już tęsknie ... Wysłane z telewizora Note2 i znów pogoni cię do seata:grin: Amen. wysłane z one v
  5. no faktt... ...ale mój się już kończy...dobranoc :hi:
  6. ale co chcesz leczyć...brzuch już ma i do tego jeździ seatem...tylko IOM:facepalm:
  7. ooOOO...Ooo:shock3:...to ja koło Was nie siedzę następnym razem:grin:
  8. nie no...okres zapyleń roślin już chyba minął... ??
  9. wyście są dupni:grin:
  10. nie n... w robocie mi to wpajają, że: 'idę na ścianę ja i mój nie widzialny przyjaciel"...po 7 latach można już "to łyknąć":polew:
  11. ballantajsa, wódeczki...czy coś i wszystkie przetrawi:decayed:
  12. byś wypił coś "rozgrzewającego" i poczułbyś się lepiej...bynajmniej byś miał takie wrażenie:decayed:
  13. i to się nazywa koleżeństwo...
  14. Bedziesz miał po tej Nałęczowiance niezłego kaca wysłane z one v a o sikaniu to już nie mówię...pęcherz rozsadzony:grin:
  15. a właśnie...czerwone b5 przed liftem avant na SMI na Skrzeczkowickiej w Roju...parę dni temu:mysli:
  16. czyli Ty i Twój nie widzialny przyjaciel...
  17. a ja w pracy spoko...łyknę kolejnego za Twe zdrówko:wink: I to jest kolega btw : pyrsk Twoje (Wasze) wysłane z one v no to zdrówko:decayed: i kolejny:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.