Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. na 5min wpadłeś zdrówko:wink: jak wóz ? szukasz już nowego motoru? Pajda dzwonił do mnie bo się pytał o 1.9 ...do Ciebie i o Twój "motor" no nie żartuj sobie:polew::polew:
  2. no Panocku (egon) mój również poleciał chyba wczoraj wieczór:wink:
  3. może dziur to tam nie było:whistling: ale straszna tarka:kwasny:
  4. Wrócił tyn chop a jeżech cały...jeżech...po tej trasie maglownica za jakiś czas to...już nie będzie postukawiła, tylko się rozcieknie:facepalm:
  5. ya piedziele ale spamu... :decayed:
  6. no to ładnie...no to hej...psssyt kolejny browiec:decayed:
  7. no widzisz Arturku...co zator robi ze slaskimi watkami... apropos...
  8. Hammerku jak tam pogoda na slasku?? Bo tu roznie...skwar i chłód.
  9. ...co ten zator z watkami wyrabia...poprostu ''umieraja''
  10. ...a to co to...mnie nie ma na slasku, to ani kapelonem nie ma kto zarzucic??
  11. spoko... My jestesmy w Boguszewcu...ale do tego osrodka ''Ranczo'' prowadzi droga z piasku no i lipaa...zawislem na podwoziu, ale dalem rady wyjechac nawet serie...prawie zawisly ...i nastepne auto TYLKO I WYLACZNIE w Q
  12. no nie powiem...zayebiste jest rozwiązanie w b6/7 czy nawet b5 Q:decayed:
  13. Elo Szwabie:decayed: :grin: ---------- Post dopisany at 02:32 ---------- Poprzedni post napisany at 02:29 ---------- Bierzesz kątówkę i szlifujesz boki nasadki na np. 19 klucz wg. uznania:wink:. Ja tak mam 18 i 19 zeszlifowane, aby płaski klucz nałożyć i do środka imbus i kręcisz jak chcesz:wink:. Poświęć sobie dwie nasadki i zrób, a przyda Ci się nie raz:decayed:
  14. a właśnie... ...popłakałem się ze śmiechu:polew:
  15. :polew::polew::polew: Ponboczku złoty...widzisz a nie grzmisz...:facepalm: :polew::polew::polew::polew:
  16. ...po robo przy a o 6 wstać muszę ...a i Arturku,,,dzięki za wypitą kawkę
  17. :grin::grin: ...a ja niestety za 30 minutek jadę do robo:kwasny: ---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- ...Qrde...ostatnio nie byłem na spocie 14.03.2013...a taki ladny ciąg był a potem nie było mnie znów 16.11.2012 i...dalej już nie wiem:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.