Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. i baaardzo dobrze...Pucuś...yebej ich, niech się młodzież uczy i motywuje do działania:decayed:---------- Post dopisany at 02:15 ---------- Poprzedni post napisany at 02:14 ----------
  2. Albo w piątek, bo red jakąś ibizę chce mi podstawić do zrobienia 42 + kw uu...Pane w pt to ja do gorolowic śmiagam:bag:...no to przy okazji:wink: czyste obcurvieńce:baseball: Od dzisiaj per Dyrektor taa curva...NIGDY w życiu:polew::polew: ciekawe czegoś ty się najarał:grin: :polew::polew::polew: Smerf daje radę kurfa osła widziałem....rzić skopano:decayed: buhahahahahah:polew::polew: tiaaa...moż ewtedy jak Ci ze 8 cylindrów "zdechnie":whistling:
  3. ...i pssyt:beer:po robo ---------- Post dopisany at 02:00 ---------- Poprzedni post napisany at 01:59 ---------- a swoją drogą...curva, ostatnie dwa dni napierdzielacie z tymi postami:facepalm:
  4. ...hmm...a może jutro bym tam wpadł na kaffkę... muszę se w nocy ułożyc "grafik" jutrzejszego dnia:wink: ...a właśnie ależ to się należy??
  5. ...już?? No to ładnie...odbiorę i zapłacę przy najbliższej okazji:wink:
  6. z tego co tam widzę to tam jest 2000zł i 400euro:shock3:
  7. ...aby wszystko dobrze było...
  8. no to do wyra Panee...
  9. po robo żech sam je i pssyytom se
  10. pff...rodzynki poprzyklejane do spodni...
  11. tylko... ja wypróbuje Polo mojej Żonki dopiero za tydzień widać, że CI się ręka trzęsła spadam w kimono y.yy...to krzywe felgi:decayed:
  12. kaś Ty wjechoł...do stodoły... ??:decayed:
  13. ...ale oni mówili o Twoich stringach:whistling:
  14. ojj...a nie może jutro przyjechać, to bym już mógł ?!
  15. M.in. kosić muszę szkoda, żeś wczoraj nie wspomniał nic o tym, bym se to dziś inaczej poustawiał
  16. ...:grin:
  17. Mironowi też piszczały....zadzwonił....poprosił i już nie piszczą ...tylko śmierdzą---------- Post dopisany at 01:57 ---------- Poprzedni post napisany at 01:57 ----------
  18. Przemo...najwspanialszego życzę:drunk::drunk::drunk:
  19. ajj...tam jest metalowa..., bo te "zwykłe" tak:wink::wink:
  20. co to za 2 muminki w tlelustroooo ściuluuu...:polew::polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.