Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. właśnie wybacz Tomuś... Tobie jak i Krzyśkowi (dydo) i dydowej również mega wielkie za dotrzymanie towarzystwa przy grillu:notworthy:ps. Tomuś jutro bym może wpadł do Cia...coś "looknąć":wink:
  2. ...po nysie... ...oczywiście w nocy przyjechaliśmy:wink: ---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ---------- Orzeszku... za drogę jeszcze raz:wink:
  3. to muszę przyznać, że baaaaardzo dobrze udało Ci się sprzedać przed lifta:wink: ...nic tylko się cieszyć
  4. ale zayebisty... po prostu dawno się tak nie uśmiałem:grin: ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ---------- dobranoc...rano trzeba wstawać
  5. coś zayebistego...:kox:
  6. Stasiu...My Cię prosimy wyślij eska do Pajdy:decayed:.................... :naughty:
  7. Kędzior odgrywa cfaniaka, a pewnie dzwonił kilka razy by było zajęte :polew:
  8. :grin: ...kolor zobowiązuje:decayed:
  9. oj nie nie nie...tak daleko żem się nie zapuścił...:grin: ...max 3sekundy:doh:
  10. Ewka się uśmiała:grin: a teściowa tym bardziej...
  11. buhahah...:polew: muszę kogoś wkręcić:kox:
  12. taakkk...dzwoniłem...a jak się wystraszyłem...
  13. :shock3:...eee..zwykłe paliwo...na takim nie jeżdzę :decayed: no okej myślę, że poczekamy:whistling:
  14. :polew::polew:Stasiu...:polew::polew: ...byś Ty widział moją minę...??
  15. Dwa tygodnie już wożę w aucie pięć egzemplarzy:wink: poważnie...to weź dla mnie, bo znając moją sklerozę...to zapomnę
  16. no więc...z prognoz co oglądałem, to ma być słonecznie...z dnia na dzień coraz lepsze prognozy są na weekend:whistling: ...tak jak wyżej było pisane ja i Orzeszek jesteśmy za godziną 7.00 tylko jeszcze gdzie się ustawiamy?? ...no nic muszę spadać do robo...do wieczora:hi:
  17. no myśla że ja...ale jak bydzie loć, to ani dupki z chałpki nie ruszom:wink:
  18. a o kierej byś myśloł, aby sam wyruszyć ...??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.