Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. przez kiere mam ją przełożoną...no chyba że używam go aktualnie to między jajcami Przypomnij mi jak będziemy gdzieś kiedyś Twoim jechać, żebym przez CB u Ciebie nie gadał w aucie uu...to chyba pryndzy mie kaktus na rynce wyrośnie...
  2. Ty już też raz chciałeś ludzi w autobusie pozabijać :polew::polew:
  3. W ciul drogo, płaciłem 45 zł za 4max i działa do dziś a był z czujnikiem zużycia klocków:wink: ja za 65 zyla chyba kupiłem z MasterSporta...3 lata śmigam na nim:wink: przez kiere mam ją przełożoną...no chyba że używam go aktualnie to między jajcami:decayed:---------- Post dopisany at 02:24 ---------- Poprzedni post napisany at 02:17 ----------
  4. przy i sandwichach
  5. ...no prawie, bo tylko dwie śrubki trzeba było jeszcze odkręcić i pas...w prawo "otworzyć":decayed: ale "za pewne wtedy" uznałem, że nie będę Cię bardziej stresował tym bardziej, że było już coś po północy:grin:...jeszcze hertzklekotów byś dostał
  6. ojj...takie partactwo trudno będzie wymazać z pamięci:facepalm:... ...ale nigdy nie zapomnę...Twojego przerażenia w oczach podczas "zabawy w klocki":shock3: :polew::polew:
  7. a jam też zaszalał...i kupił podziękuwa Pany:hi: ---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ---------- tak samo ....regulujesz go szpilką ...tak jak w starym ramieniu ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- fotka przez H4mm3R'a pstrykana http://imageshack.us/a/img716/1237/a3hdtv1080.jpg normalnie nie umię się zadziwić...jak pięknie ten przód spasowany:kox:...muszę swój poprawić
  8. ja mam gdzieś starą z komarka...
  9. a ja tam wole tego suchara z ...u mnie 2000 roku:whistling:
  10. też żem tak myślał, e to nie o Niego chodzi...
  11. :grin: aluzjujesz do pewnego użytkownika ze śląskich...??
  12. ja...yy...My w bądź razie będziemy siedzieć na Szałasie:wink: a ja nie....bo już bym kombinował jak to zglebić ---------- Post dopisany at 02:48 ---------- Poprzedni post napisany at 02:20 ---------- danielom...flacha... 1:drunk:2:drunk:3:drunk:4:drunk:5:drunk:6:drunk:7:drunk:8:drunk:9:drunk:10:drunk:11:drunk:12:drunk:13:drunk:14:drunk:15:drunk:16:drunk:17:drunk:18:drunk:19:drunk:20:drunk:21:drunk:22:drunk:23:drunk:
  13. ehhh..."co Wy curva wiecie o zabijaniu..." :decayed:
  14. km/h? mój tyle nie pocisnie 200km/h max ale wynik 6,5 jest dobry, 1.9 mało palą jak na moment obrotowy jakie generują, już nie mówiąc o Twoim PD niee...mil:grin: no km/h na zimówkach 230 pojedzie...więcej nie da rady i spalanie te same:wink:. Moment...no nie powiem jest odczywalny między afn a ajm kiedyś jechałem ajm'em ale i tak musisz mnie przewieźć swoim, chce mieć porównanie , Ty tam nic w tym klekocie nie grzebałeś, nie ? nie niby fabryka, nikt nic tu nie kopał ani kumpel, ani jego ciocia, ale 9.5 ma do setki:polew::hi:
  15. no to pssyt po robocie ---------- Post dopisany at 02:07 ---------- Poprzedni post napisany at 02:03 ---------- curvvvaaa...prawie jak stickerbomb:polew:
  16. km/h? mój tyle nie pocisnie 200km/h max ale wynik 6,5 jest dobry, 1.9 mało palą jak na moment obrotowy jakie generują, już nie mówiąc o Twoim PD niee...mil:grin: no km/h na zimówkach 230 pojedzie...więcej nie da rady i spalanie te same:wink:. Moment...no nie powiem jest odczywalny między afn a ajm
  17. Ja swoim mam 6.5l/100 przy dynamicznej jeździe 60% trasa, 40% miasto. Trasa nie piszę bo zawsze jest 7litrów...nigdy tego nie umiałem zmierzyć. ...ale przy 220 na letnich jest 11.3-11.7:decayed:
  18. Orzeszku...na kiedy byś miał termin ?? MOże być tak jak żeś gadał...na dwa popołudnia:wink:
  19. ...za tam zawsze byłem za większym hebelkiem...tylko mnie nie stać na niego...narazie:whistling:
  20. tee...Pane...czym jam siem śmiał... ...tylko piszę Tomkowi ile mu to będzie żarło i nikt nie wspominał o hebelkach:wink:
  21. ...no looknijecie wyżej...teraz ma atak głupawki ^^ :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.