Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. tym co zatrzymał Ci się za pewne:grin:
  2. ...yy...no właśnie się powstrzymałem... :decayed:
  3. nie za szybko...?!
  4. Arturku...Pucuś...Wy curva naobiyrocie zimioków na obiod... ...na Chwałowicach idzie wyjechać pryndzy, ale...no właśnie ale...już niy idzie wylyź...pier**lone bramki:kwasny:. Ale neta sie mo w biurze...
  5. No co, idealna żeby się napić Tak jak tak czytam zator i to co tu piszecie za niedługo będą zloty AAA4KP Tak tu było zawsze jednym słowem..."nic co ludzkie nie jest mi obce":grin:---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- O curwa, ogień z d*py :polew::polew: y..yy...z rury...jeszcze pół godzinki i idę na łaźnie:wink:
  6. no już wyjechałęm...ale jeszcze w robo:kwasny:
  7. aaa...no to zmienia postać rzeczy...
  8. No, były by dwie i fajrant ...dokładnie...a tak będzie trzebabyło coś jeszcze szarpnąć... ---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- dobra idę jeszcze coś zjeść i spadam... ...do wieczora:hi:
  9. Pamiętaj też o okolicznych...np żorski:wink: Gdzie z tym ryjem... Na Żorskich nic się nie dzieje... no w koryto, a gdzie...?!tak sobie to tłumacz:grin: ---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- hee...?!
  10. ...mnie też chcieli na jutro rano zwerbować, ale skapitulowałem...z drugiej strony teraz żałuje...
  11. Pamiętaj też o okolicznych...np żorski:wink:
  12. no to teraz może się przejadę tą RS:whistling:...bo chyba jako jedyny nie jechałem:facepalm: ---------- Post dopisany at 02:44 ---------- Poprzedni post napisany at 02:15 ---------- ...dydo85 ...NAJLEPSZEGO ŻYCZĘ 1:drunk:2:drunk:3:drunk:4:drunk:5:drunk:6:drunk:7:drunk:8:drunk:9:drunk:10:drunk:11:drunk:12:drunk:13:drunk:14:drunk:15:drunk:16:drunk:17:drunk:18:drunk:19:drunk:20:drunk:21:drunk:22:drunk:23:drunk:24:drunk:25:drunk:26:drunk:27:drunk:28:drunk:
  13. no to bardzo ładnie... spostrzegawczość to moje drugie imię
  14. A co to masz za autko w podpisie ...?? To b5 czy już b6 ??
  15. Spoko luz...cosik Ci tam po drodze mogę pomóc ?Gryfi...chodzi mu o badania...Arturku...eska miałemś napisać
  16. no to pssyyt...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.