Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ehhh...jednak piwko piję...nie mam coli
  2. osz...curva...ale grawitacja "zadziałała":polew:
  3. a ja psyyt...
  4. 1.38 i 1.40:polew::polew::polew:
  5. Dziękuje za spota... i za kebsy...Arturze...jeden kebs zjedzony za Ciebie:kox: ...a właśnie Art...Sebo mi coś dał... ...x2:decayed: Pucuś podziękował za podróż z SGL:wink:
  6. dziękuje za odpowiedź
  7. to jest na arenie ten spocik ...tak??
  8. ja się pojawię, ale dopiero koło 19
  9. mówimy stanowcze NIE !! :polew::polew::polew:
  10. łoszz...curva...:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: ---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ---------- a te rury służą na pewno do mycia dachu...
  11. spoko... ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- dobra idę coś pomodzić do Polo:decayed: ---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- albo narazie, bo za 5 min obiadek:kox:
  12. bo podpis masz już elegancki... ---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- ahaaa...no jakoś:polew:
  13. a właśnie...jeszcze nie założyłeś wątku o smerfie?? ---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- hee...??
  14. ...mamy nadzieję, że wszystko pasowało:smiley: :polew::polew: ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------
  15. a zamknę auto na wszelki wypadek:decayed:
  16. no do jutra...ja dalej czekam na pewnego człeka:wink:
  17. Żono... prosisz się... A właśnie....dzięki za spocika:notworthy:
  18. łoo...to żeś zaszalał...:grin: ---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ---------- łoo...curva...prawie jak hamownia...
  19. Stachu powie, że miał je:kox: a która...??...obie aczkolwiek brunetka bardziej mi "ku" oku:wink: ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- no nic Panowie...spadam bo jutro na 5.00 rano więc o 3.50 wstaję dobranoc:hi: ---------- Post dopisany 16-05-2013 at 04:06 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2013 at 22:22 ---------- no i dzień dobry:hi:
  20. Pucuś ja myślę, że on dojrzeje do -XX:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.