Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew::polew: dokładnie o te, juz ogladalem tą aukcje wcześniej ale wysyłki za pobraniem nie ma a koleś nie ma ani 1 komentarza na allegro jutro podjade chyba po te dekielek dekielki AUDI zewn.59mm wewn.56mm nowe (3204987078) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ...choć wolałbym ori Maniek nie rób maniany...dziwne one są delikatnie mówiąc:facepalm::grin:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
danke za wczorajszego spontana w SWD:wink:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
:grin: ida na obiod...już je:slina:- Spoty Katowice i okolice
yy...sorry nie źle poczytałem:facepalm:...Z PRAWEJ to się zgadza:grin:- Spoty Katowice i okolice
chwila...Kedzior czy keżor... bo już zgłupiałem...- Spoty Katowice i okolice
yhyymm...już to widzę...spoko Ewka z patelnią by rozgoniła ten "burdel" :polew:- Spoty Katowice i okolice
najlepiej niech to jeszcze wklei z dopiskiem zapraszamy http://img2.cda.pl/g/57670_2dbb0ec12b581c43a5faf63d36d9dbb3.jpeg hehehehehe a któ z Was jest ten pierwszy z lewej...?? Keżor:decayed::decayed: nikt go nie lubi bo jest czarny hehehe :grin: yebany...ja go od innej strony widziałem...biały...no chyba, że wtedy za dużo wypiłem:facepalm:- Spoty Katowice i okolice
najlepiej niech to jeszcze wklei z dopiskiem zapraszamy http://img2.cda.pl/g/57670_2dbb0ec12b581c43a5faf63d36d9dbb3.jpeg hehehehehe a któ z Was jest ten pierwszy z lewej...??- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
hmm...taakkk...i tak nigdy sprężyny nie chwycisz u samej góry czy dołu... w b6 na zwykłym zawiasie były testowane i dały rade. Wiadomo, że za dużo nie ściągniesz z racji tego, że jest ona ogólnie krótka:wink:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ściągacz do sprężyn 1-ramienny 2szt 300mm - (Nr WIMA: 40857) - Neo, Stanley, Graphite, Yato - sklep i hurtownia narzędzi Wima ja mam te, z jednej jeden ząb a z drugiej dwa. Bardzo dobrze się układają na sprężynie i nie wyskakują I...są to 300mm długości, ale zawsze można skrucić kątówką na krótsze...tym bardziej, że b6 i b7 mają krótkie tylne fedry:wink:. ...ale to moje zdanie:smiley:- Spoty Katowice i okolice
czyt...grill ?? :grin:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nic nie piszczy a pylić też za bardzo nie pylą...hmm...może tak pylą ale o wiele mniej niż przednie, zresztą o wiele mniejsza siła jest na tył przekazywana:wink:- Spoty Katowice i okolice
no nie...pełen profesjonalizm:kox:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i może dlatego moje odczucia są inne niż tych co parę razy jechali na gwincie:grin: i mówią, że tym się nie da jeździć ...a hamulce pewnie, że dają rady, bo co by więcej te 245 miały robić...??- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
:hi: po ostatnich moich telefonach:facepalm:...to Cię zmotywowało Stasiu:polew: pięknie to zrobiłeś- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Arturkoo...ja jestem za a nawet przeciw...ale niech się też wypowiedzą inni:wink: ...no właśnie...wio myszata:decayed: :hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ojj...tam...może dlatego to dla mnie nie robi większego znaczenia...bo od dzieciaka zapierdzielam na gwintach...ojciec w swojej 80 b3 miał gwinta...i do dzisiaj ma chopla na tym punkcie. Więc jak ma okazję jechać moim, to ma oczy takie jak ja kiedyś go prosiłem o auto:naughty:...i każde moje auto miało jak nie sportowe zawieszenie, to gwinta:decayed: ... Dodam że mój tata ma 58lat:grin: Stasiu, Tomasz twierdzi ze mam miekki gwint, wiec moze tu by sie znalazlo Ogolnie ,jak zalozylismy z Grzeskiem go i potem trasa do BT to do dzis jestem zadowolony, 1BE to nie jest (a ostatnio jechalem od Zibola i masakra, jak to sie kiwa), takze mozna znalezc jakies optimum. Ja juz swojej nizej nie klade, bo po prostu nie wjade do garazu tylko to Cię ogranicza... ja bym już brał kilof, łopatę i hejaaa... a odnośnie hamulcy z tyłu...to mam tarcze TRW i klocki ferodo premium:wink:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Springi założone? lewa strona dzięki egon, ale pogratulujecie jak juz na aucie będą jakby sie okazało, że miejsce springów u ciebie zajmie gwint, to daj znać ale rezacz...już jest po Tobie:facepalm: ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- myslalem ze ten tyl to jakias prosta sprawa a w pewnym momencie myslalem ze te padlo spale a ja będziesz zakładał gwint, to dopiero będzie przeyebane:grin: i dokładnie...jak piszesz wyżej...NIE KAŻDY JEST STWORZONY DO JAZDY NA GLEBIE:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dupiato się to zakłada no nie...??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
apiekne krotkie i prawdziwe podsumowanie.... :grin:ja jeźdzę serią, więc jak nie umie za***rdalać to niech chociaż wygląda:grin: ...jak będę chciał namiastkę komfortu to se kupię terenowe autko:wink:- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
właśnie to jest to że seaty czy golfy, bory...pierwsze co idzie to miska... U mnie w najniższym punkcie jest 6cm dekielki od sanek a miska jest 13cm od ziemi, więc sam widzisz:wink:. - Spoty Katowice i okolice