Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Z fałweja passata polifta polecam....to powinno byc w serii również w a sztery be pińć ja wymieniłem i o niebo lepiej:wink:...bynajmniej w okolicach 200< nie dźwiga mi ich:grin:
  2. :grin: po robocie...
  3. no pewnie, że lepsza niż w SZO nie jadłem, ale wiem:grin: no właśnie Mario...każdy już chyba wie, że z ledem chodzisz przy uchu:decayed:
  4. powiedz żonce, żeby nie robiła obciachu...wystarczy tego punta wszędzie...i jeszcze napis:facepalm:
  5. tiaa...kto ma weekend to ma:facepalm: jeszcze jutro...na rano:wink:
  6. Sorki Panowie, że...nazwijmy rzecz po imieniu:facepalm:...dałem d*py, lecz siła wyższa...nie do obejścia:kwasny:
  7. ale chyba głodny do domu nie wróciłeś ? ależ skąd...saszłyka dość dużego wpierdzieliłem...podrażniłem żołądek, ale było dobrze......chociaż Ala (słodziak z Niej:smiley:) troszku mi kalorii spaliła:decayed: ten mały dziabąg jeszcze szaleje no to ładnie naładowała się ja se psytnąłem i idę prosto do łóżka:hi:
  8. ale chyba głodny do domu nie wróciłeś ? ależ skąd...saszłyka dość dużego wpierdzieliłem...podrażniłem żołądek, ale było dobrze......chociaż Ala (słodziak z Niej:smiley:) troszku mi kalorii spaliła:decayed:
  9. Ja Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2 I My:decayed:...ale dopiero...myślę koło 20, bo będziemy czekać na chłopka co ma Nam oszacować koszty naszej inwestycji:wink: No to bede siedzial na dworze wcinal kielobase i podzial latajace fury po dwoch pasach a ok 20.30 do roboty Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2 myślę, że nie będize pierdzielił od rzeczy...tylko krótko zwięźle i na temat:wink:
  10. Ja Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2 I My:decayed:...ale dopiero...myślę koło 20, bo będziemy czekać na chłopka co ma Nam oszacować koszty naszej inwestycji:wink:
  11. Fotosy - 77/11324 - Fotosy - Poboczem.pl
  12. no baa... szkoda, że nie udało mi się to ściągnąć jak rok temu na -100:bag: żeby na -100 zeszło to musiałbyś czarnymi trytytkami zrobić, ponoć bardziej ściągają i sa wytrzymalsze :polew: niee...nie ma różnicy z wytrzymałością
  13. no baa... szkoda, że nie udało mi się to ściągnąć jak rok temu na -100:bag:---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- a z wytrzymałością to nie mam problemu...na kopalni jest multum trytytek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.