Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no i taka odpowiedź mnie zadowala:grin:
  2. Diman najpierw koła letni załóz a nie na zimowych 17" jezdzisz żadnych większych nie będzie już na tych się nie da jeździć Przynajmniej ładna 18" nie jest zła, to nie B5 tee... żadnych aluzji mi tu...:grin: Diman najpierw koła letni załóz a nie na zimowych 17" jezdzisz :polew::polew::polew::polew: ...Maniek Ciebie też to się tyczy!! :polew: Maniek to już w ogóle, polski nimiec, a na takich kółeczkach jeździ, na dodatek KAWALER, Dimana to jeszcze tłumaczy, robi za grosze w polszy, rodzina, dziecko normalnie mi to żeś z ust wyrwał...:grin:
  3. no masz ...wyebane:polew: i ja i Mateusz też ... A on mały nie jest :polew::polew::polew: ale we trzech damy radę :grin::grin::grin::grin::grin: choćby mieli my zębami pluć musi polegnąć Już wiem o kim mowa A wygląda mi na spokojnego faceta... chyba nic nam nie zrobi ... Cicha woda brzegi rwie Nie wiesz nawet, jak i gdzie Nie zdążysz nawet zabezpieczyć się Bo nie zna nikt metody by się ustrzec cichej wody... :polew:
  4. Diman najpierw koła letni załóz a nie na zimowych 17" jezdzisz :polew::polew::polew::polew: ...Maniek Ciebie też to się tyczy!! :polew:
  5. no masz ...wyebane:polew: i ja i Mateusz też ... A on mały nie jest :polew::polew::polew: ale we trzech damy radę :grin::grin::grin::grin::grin: choćby mieli my zębami pluć musi polegnąć
  6. oo...i zaczyna sie od sprężyn...
  7. no masz ...wyebane:polew: i ja i Mateusz też ...
  8. no dokładnie...mam wahacz co jest na nim wybite '97 i swój '00 i niczym się nie różnią
  9. Stachu... chyba wszędzie nie tylko w Kato:facepalm:
  10. piękna...dla mnie w sam raz ta wysokość pijok...chlor... :kox: mięczak...
  11. ja:decayed: wpierdzieliłem dwa... widzisz zawsze rozpalony... Faktycznie ,opornie Ci wczoraj szło jedzenie. nie to co mi, no nie... dwa żebra, czekolada, 1l sprite w domu jeszcze bitą śmietanę z brzoskwiniami wpakowałem...co została z tortu...jakby miało się zmarnować i oczywiście piffko do tego musiało być:hi: i oczywiście podziękowania za spota:notworthy:
  12. a powyżej 140 zaczyna się dekompresja w aucie a powyżej 200 nie słyszysz nic prócz wiatru...nawet obrotów silnika:facepalm: Fajnie, mi się podoba ---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ---------- Diman, będziesz dzisiaj? tak jak nie będzie padać to będę i liczę, że uda nam się kiełbaskę opitolić. kiełbachę mam już z kupioną mam więcej jak coś oby tylko pogoda się nie spierniczyła ---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ---------- a i dodam, że będę rodzinnie ze szwagrem...:hi:
  13. Powiem Ci, ze ja juz też nie wkladam Siadam do, i czuje sie wygodnie i dobrze, wiec po co ladowac kasiore Aaa sorry, musze kupic zarowki 12v21/5w
  14. a ja hydraulikiem...ponoc najwredniejszy zawód w górnictwie:grin:
  15. no i wszystko jasne....nic tylko dalej rezać. Moje rezanie wstrzymane...auto pomalowałem, teraz Polo robię...poczekam aż się coś sypnie w ałłdi wtedy ruszę
  16. aa...od Arturka...spoko luz rozumie ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- no więc...może Szymkowi tylko się zdaje, że nikt tam nie looka:grin:
  17. ... ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- masz rację...ryl jest poyebany i nie obliczalny...nie zaprzeczę...ale ryl ma też swoje zasady zresztą jak górnictwo, ale to nie czas i godzina:smiley:
  18. tak wiemy wiemy.... na bazarze znajdziemy... tam mało kto zagląda ---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- spadam bo na 6 do roboty no nie żartuj:shock3: zawsze tak lookam...choćby tak dla zasady:wink:
  19. Nie wiem co chcesz powiedzieć, ale zdaje sie, że nie masz pojecia co i dla czego jest zrobione nie że nie wiem...lecz kiedyś tam wspominałeś, że nie domaga Ci "wielkośrednicowy" wąż (dziurka wielkości główki szpilki). A że wiem, jakie są ceny ORI węży...czyt. cena zabija, to rozumiem, że znalazłeś tańszą alternatywę...też bym tak zrobił...jak się myle to popraw
  20. tak wiemy wiemy.... na bazarze znajdziemy...
  21. no wporzo...przejmę od Ciebie zbędne kilogramy:decayed: A ja dołożę co dołozysz...??
  22. oj tam...ja na Twoim miejscu bym się nie martwił też bym tak zrobił jakby coś było "nie ten tegez" ...
  23. cóż ktos... musi ta robotę odpierdzielać ...na dzień dzisiejszy...nie wyobrażam sobie, aby mógł coś innego robić...przede wszystkim tak... poyebanego:grin: ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Kto co lubi, ja gdyby nie 'ludzie' (czyt. pojeby) pracujący na dole to uważałbym, że praca na kopalni jest ciekawa i niekiedy nawet rzekłbym przyjemna, co prawda mam nasrane troszku we łbie masz rację...pierLolisz...
  24. mnie chodziło o to pod maską...ja mam czysto lecz nie tak kolorowo:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.