Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i taka odpowiedź mnie zadowala:grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman najpierw koła letni załóz a nie na zimowych 17" jezdzisz żadnych większych nie będzie już na tych się nie da jeździć Przynajmniej ładna 18" nie jest zła, to nie B5 tee... żadnych aluzji mi tu...:grin: Diman najpierw koła letni załóz a nie na zimowych 17" jezdzisz :polew::polew::polew::polew: ...Maniek Ciebie też to się tyczy!! :polew: Maniek to już w ogóle, polski nimiec, a na takich kółeczkach jeździ, na dodatek KAWALER, Dimana to jeszcze tłumaczy, robi za grosze w polszy, rodzina, dziecko normalnie mi to żeś z ust wyrwał...:grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no masz ...wyebane:polew: i ja i Mateusz też ... A on mały nie jest :polew::polew::polew: ale we trzech damy radę :grin::grin::grin::grin::grin: choćby mieli my zębami pluć musi polegnąć Już wiem o kim mowa A wygląda mi na spokojnego faceta... chyba nic nam nie zrobi ... Cicha woda brzegi rwie Nie wiesz nawet, jak i gdzie Nie zdążysz nawet zabezpieczyć się Bo nie zna nikt metody by się ustrzec cichej wody... :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman najpierw koła letni załóz a nie na zimowych 17" jezdzisz :polew::polew::polew::polew: ...Maniek Ciebie też to się tyczy!! :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no masz ...wyebane:polew: i ja i Mateusz też ... A on mały nie jest :polew::polew::polew: ale we trzech damy radę :grin::grin::grin::grin::grin: choćby mieli my zębami pluć musi polegnąć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oo...i zaczyna sie od sprężyn...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no masz ...wyebane:polew: i ja i Mateusz też ...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
no dokładnie...mam wahacz co jest na nim wybite '97 i swój '00 i niczym się nie różnią
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stachu... chyba wszędzie nie tylko w Kato:facepalm:
-
Spoty Katowice i okolice
piękna...dla mnie w sam raz ta wysokość pijok...chlor... :kox: mięczak...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja:decayed: wpierdzieliłem dwa... widzisz zawsze rozpalony... Faktycznie ,opornie Ci wczoraj szło jedzenie. nie to co mi, no nie... dwa żebra, czekolada, 1l sprite w domu jeszcze bitą śmietanę z brzoskwiniami wpakowałem...co została z tortu...jakby miało się zmarnować i oczywiście piffko do tego musiało być:hi: i oczywiście podziękowania za spota:notworthy:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a powyżej 140 zaczyna się dekompresja w aucie a powyżej 200 nie słyszysz nic prócz wiatru...nawet obrotów silnika:facepalm: Fajnie, mi się podoba ---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ---------- Diman, będziesz dzisiaj? tak jak nie będzie padać to będę i liczę, że uda nam się kiełbaskę opitolić. kiełbachę mam już z kupioną mam więcej jak coś oby tylko pogoda się nie spierniczyła ---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ---------- a i dodam, że będę rodzinnie ze szwagrem...:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
Powiem Ci, ze ja juz też nie wkladam Siadam do, i czuje sie wygodnie i dobrze, wiec po co ladowac kasiore Aaa sorry, musze kupic zarowki 12v21/5w- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja hydraulikiem...ponoc najwredniejszy zawód w górnictwie:grin:- [B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
no i wszystko jasne....nic tylko dalej rezać. Moje rezanie wstrzymane...auto pomalowałem, teraz Polo robię...poczekam aż się coś sypnie w ałłdi wtedy ruszę- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
aa...od Arturka...spoko luz rozumie ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- no więc...może Szymkowi tylko się zdaje, że nikt tam nie looka:grin:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
... ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- masz rację...ryl jest poyebany i nie obliczalny...nie zaprzeczę...ale ryl ma też swoje zasady zresztą jak górnictwo, ale to nie czas i godzina:smiley:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tak wiemy wiemy.... na bazarze znajdziemy... tam mało kto zagląda ---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- spadam bo na 6 do roboty no nie żartuj:shock3: zawsze tak lookam...choćby tak dla zasady:wink:- [B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
Nie wiem co chcesz powiedzieć, ale zdaje sie, że nie masz pojecia co i dla czego jest zrobione nie że nie wiem...lecz kiedyś tam wspominałeś, że nie domaga Ci "wielkośrednicowy" wąż (dziurka wielkości główki szpilki). A że wiem, jakie są ceny ORI węży...czyt. cena zabija, to rozumiem, że znalazłeś tańszą alternatywę...też bym tak zrobił...jak się myle to popraw- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tak wiemy wiemy.... na bazarze znajdziemy...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no wporzo...przejmę od Ciebie zbędne kilogramy:decayed: A ja dołożę co dołozysz...??- [B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
oj tam...ja na Twoim miejscu bym się nie martwił też bym tak zrobił jakby coś było "nie ten tegez" ...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cóż ktos... musi ta robotę odpierdzielać ...na dzień dzisiejszy...nie wyobrażam sobie, aby mógł coś innego robić...przede wszystkim tak... poyebanego:grin: ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Kto co lubi, ja gdyby nie 'ludzie' (czyt. pojeby) pracujący na dole to uważałbym, że praca na kopalni jest ciekawa i niekiedy nawet rzekłbym przyjemna, co prawda mam nasrane troszku we łbie masz rację...pierLolisz...- [B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
mnie chodziło o to pod maską...ja mam czysto lecz nie tak kolorowo:decayed: - [B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)