Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no Stasiu...nie powiesz, że ani troszku Cię ta fota nie rusza... ...a ponadto...to normalna rzecz pogadać sobie o np. majteczkach z fotki:decayed:
  2. 1. :naughty:2. no...a jak ładnie delikatnie opuszczone:naughty: 3. no...lato idzie...
  3. ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- od razu jak to dziś po południu zauważyłem to mu esa pisałem pochwalił się dzięki komu ma taki fajny ten podpis :grin:Szymku...zakochałeś się w fotce?? Ładna
  4. Masz rację...wybacz, zachowałem się jak smarkacz...kapituluję
  5. ehh...normalnie czysty gnój ten kto Ci to zrobił...sorki za brzydkie słowo, ale...
  6. Dziękuję Panie Adwokacie Arturka, za opinię. A podobno to ja wszedzie dodaje swoje zdanie :polew: no tak dypkę by Ci rozsadziło, jakbyś nie odpisał... spójrz na kolejność dodania postów...Ty pierwszy zacząłeś
  7. Danieluu... ....jego pieniążki, jego spryski...jego Audi:whistling: ---------- Post dopisany at 05:15 ---------- Poprzedni post napisany at 05:15 ----------
  8. ....
  9. jestem za bardzo zabiegany...niestety dopiero wczoraj dostałem Polo do jazdy i nie mogłem se pozwolić na "postój" audi . Teraz jak Polo jest zacznę wreście te pierdołki "uzupełniać":whistling:
  10. Orzeszku...i kolejny wątek do "opanowania":whistling:
  11. oj chyba jakoś więcej......znam cenę z zeszłego roku.....cosik koło 4stuf jak mnie pamięć nie myli hmm... żeby to było 370...
  12. 270 złoty chyba kosztują w ASO nówki sztuki ramiona z passka po lifcie i piórami:wink: ...Arturku wypowiedz się na ten temat:whistling:
  13. no własnie...tak myślę jak to zacząć... tego Jacusia:whistling:??
  14. ja z allegro wyszarpałem:decayed:
  15. no to psyt...
  16. y.yy...to nie te... ...te VW PASSAT B5 FL 00-05 WYCIERACZKI RAMIONA + PIÓRA (3212970355) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ---------- ...ja poszukałem do swojego audi za 40 złotych ramiona...fakt faktem do odnowienia...typu odmalowanie, ale się opłacało:decayed:
  17. Z fałweja passata polifta polecam....to powinno byc w serii również w a sztery be pińć ja wymieniłem i o niebo lepiej:wink:...bynajmniej w okolicach 200< nie dźwiga mi ich:grin: ale mówicie o ramionach razem z piórami wycieraczek z paska B5 FL tak? Grzesiek, mi przy 160 dźwiga tak mówimy o tych poliftowych z paska ...mnie w starych to od 80 już nic nie zbierało:polew: a dzwigały się już przy 120:facepalm: ---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ---------- Z fałweja passata polifta polecam....to powinno byc w serii również w a sztery be pińć ja wymieniłem i o niebo lepiej:wink:...bynajmniej w okolicach 200< nie dźwiga mi ich:grin: Ale wymienialiście całe ramiona czy jak?? mi tak 160 i powyżej dźwiga środkiem wycierak kierowcy tak...całe ramiona z piórami:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.