Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no szkoda...bom miał smaka na kebaba:slina:
  2. chyba w kiblu Miszkaaa...nie wszyscy srają i rzygają jak Ty:grin:
  3. no właśnie, że...nie ...popatrz na emotkę co pokazuje:wink:?!
  4. ...ja miałem plan jechać na SGL, lecz położyłem się, aby wyprostować nogi o 16 i tak mnie "zmorzyło"...że łohohoo... obudziłem się o 19:bag:
  5. yy...to ja się zastanawiam...jak to "jechało bez niej" przestań kolega jest nowy na forum i jest jeszcze szansa, że nie zrezygnuje dlatego proszę o łagodne traktowanie btw 2.0 może hulać, że aż miło ? *to był żart:wink: :polew: MIszka...ściulu...uśmiałem się aż miło:grin::grin: ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- no wyobrażam sobie:whistling:
  6. no...nad kato burza jest czy coś, że każdemu neta "odcięło"?? ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- yy...to ja się zastanawiam...jak to "jechało bez niej"
  7. A mnie też się podoba...Tomek wie jeszcze co ma zrobić
  8. ...hah...trowa skoszono:kox: a tera d*pie deszczym:whistling:
  9. w końcu te kratki z polifta wsadziłeś :polew:Stan...rozpupiłeś mi system:polew:
  10. i co dałeś radę pajdzie...?? raz dałem d*py:facepalm: ale przy 1,80 pęka albo już mu sie nie chce rozpędzać zarzucił kotwicę może strach w oczach miał ale zasłone stawiał niezłą ...i to dlatego... ps. Orzeszku a Ty gdzie byłeś jak Cię nie było ??
  11. i co dałeś radę pajdzie...?? raz dałem d*py:facepalm: ale przy 1,80 pęka albo już mu sie nie chce rozpędzać gdzie? dałeś d*py? mówiłem że ja krece tylko do 3 tyś fakt...wspominałeś
  12. oranżada nie robi psyt no i LUBISZ TO! ...suko?!
  13. ale jak to mówię dobre L4 nie jest złe:naughty: ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- i co dałeś radę pajdzie...?? raz dałem d*py:facepalm: ale przy 1,80 pęka albo już mu sie nie chce rozpędzać zarzucił kotwicę
  14. :grin:
  15. to są makaroniarze...nie przewidywalni jak spageti ta talerzu... :decayed:
  16. ya pierłolę ...to ja za swoją bym musiał wystawić (jakbym) za 8 "koła":facepalm: :polew:
  17. byś się jakiegoś męskiego piwa napił... pssyyt...żuberek:decayed:
  18. i co dałeś radę pajdzie...??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.