Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ano...tłukłem się tam:bag: swoją padliną...od niedzieli parch nie był ruszany, a że Rybnik to wiecznie zakorkowane miasto...więc pomyślałe:mysli:...a co mi szkodzi...POLANSUJĘ SIĘ
  2. oznaczenia z klapy OUT:wink: i ładnie siedzi na tych "16-ch":decayed:...sorry musiałem:polew:
  3. powiedz żonie żeby wyluzowała bo cie zajedzie ściul:decayed: Co tam broiliście?? na pewno autko polerowali...jestem ciekaw efektu czarnucha:kox:
  4. wyyjebany w kosmos ...a to dopiero początek:facepalm: ...i jak się tu nie napić, no to pssyyt:beer:
  5. czyste aczkolwike zmaraszone luloki:facepalm:
  6. e no curva... DEV... nie obrażaj mnie, ja mam tylko rok młodsze auto od niego, ao żółte się nie staram...fakt faktem przez zimę zmieniłem blache zprzodu na nową, ale to wina drzewa na drodze...
  7. tak jak mówisz szału nie było wszystko opanowane:wink: tiaa...a te bojle na masce, to na pewno od gradu, a nie od słupków z pobocza?? :decayed: ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- tiaaa...i hercklekotów dostanęostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem... ja też przecież z tego auta może w kazdej chwili coś odpaść... :decayed: to ja myślałem ze On dba o stan techniczny auta a tu zonk zonk????????? .....Pane .....widziałeś drugiego takiego smerfa ze stukającymi tak głośno wałkami ?? ano widzisz....nie widziałeś Arturowi podobno na przeglądzie zakwalifikowali ten pojazd jako "instrument perkusyjny" :polew:
  8. ...to się nz. degustacja:decayed: ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ---------- świynto prowda:grin:
  9. tiaaa...i hercklekotów dostanęostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem... ja też przecież z tego auta może w kazdej chwili coś odpaść... :decayed: po prostu czysty ściul...:polew::polew::polew:
  10. kurcze niby przed lift...ale fajne wozidełko...na żywo lepiej wygląda niż na fotach:wink: ...no a nie mówię już o fisie:kox:
  11. tiaaa...i hercklekotów dostanę ostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem...
  12. wtedy musisz mieć oczy i w d*pie a jak zobaczysz, to reakcja "rybki" : "czego buczysz durniu":facepalm: ...a jedzie jak pipa...kierunek w prawo a kręci w lewo:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.