Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. z tego co widzę, to kolejno jest 4 i 5 fotka:whistling:
  2. ...po ki chO_oj to trzymasz ?! ...ja też kiedyś miałem 1BA, ale zmieniłem na 1BEi niby miał być koniec:whistling:
  3. będziesz miał gwinta...przyjeźdzaj:kox: ...wiedziałem, że "zgłupiejesz" za tym, aby troszku niżej dać ...yebane forum:polew::polew: wyobraź sobie, że ja kiedyś na 1BE jeździłem:bag:
  4. ...a bo od pewnego czasu jeżdzę głównie Polo od żonki...czyt.docierałem ją, bo fundnąłem jej remoncik:wink: ...tak wiem...jak każdy widzi moje auto, to zawze te same pytania...jak Ty umiesz tak jeździć??...i nie zwracają uwagi na takie pierdołki:grin:
  5. ...będę lub będziemy jutro po 20.30... Arturku...niestety muszę iść jutro do robo:whistling:
  6. o wiele ładniej no nie...ja już tak ponad rok jeżdzę
  7. zaś żarłeś ...??
  8. ...ja taki mod już łohohoho zrobiłem:decayed: ...ja też mam już ale 2 pkt i seta złociszy mnie to kosztowało:whistling:
  9. ja tam nie narzekam na 1.9 tdi...tylko jakiś czas temu uszczelnienia na pompeczkach były wymieniane, bo sQbaniec się zapowietrzał a od tamtego czasu (odpukać)...od praktycznie strzała, no czasem dwa razy zakręci:wink:. A dział techniczny pod "1.9tdi" pęka w szwach, boza pewne rodzyn ki pokupywali z przebiegami 160-180 tkm:grin: ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- ---------- Post dopisany 07-08-2013 at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2013 at 21:35 ----------
  10. a miałem, ale musiałem odczekać aż RAID zacznie działać, bo ktoś mi go wyłączył
  11. to jak Ty swoją żone poznałeś jak fejsbuka nie było??????? w tych czasach to nie do pomyślenia :grin::grin: za pewne na "members of mayday" był
  12. od pewnego czasu albo jeżdzę Polo na SGL albo wcale:whistling:
  13. tak jesttt... chyć sie w końcu roboty synek, bo lenistwym jeszcze nikt do niczego niy doszoł Z rańca po to sie lągł zeby ciągł dobrze mu tak :grin: ściulee...:grin:
  14. Fajnie wygląda ale utrzymać w czystości to pewnie nie lekko ee...tam "daję radę" z białym:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.