Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. teraz se pomyśl ,że jakbyś miał 288/245 to byś .................grilowy znaczek z esy odbił na klamce kierowcy zaraz pod przyciskiem do szyby no...jakby na mnie trafili, to by już raczej nie pojeździli:whistling:
  2. a powiem Jej, aby zwzięła 'a
  3. Ewula ma konto na A4-klubie to też by dziwne było jakbyś se strzelał w kolano ...narzekając na małżeństwo :grin::grin: ściul:polew:
  4. dziś o 19 był spot... byś spojrzał na śląski dział wątkowy byś wiedział---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- Majkel87 i tomaszstn był np. A m.in. Atruroo, Hammer, neimad, Pretor, dydo85, cabriofan, ja i jakiś nowy Boguś
  5. psyyt...tatra:bag:
  6. dziękuwa Pany za spota:notworthy: HammerQ...osz curva... ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- jakbym ja tam był...to by było jedne wielkie d*p!!
  7. Ja, tu tak piszesz bo zawsze Ewka może podejrzeć śląskich to Ona nie ogląda:wink: ...nie jest źle...jak znajdę twardsze fedry do swojego, to pójdzie zapewne jeszcze max 1cm w dół ...a wiesz, że odmieniłeś moje nazwisko
  8. ja powoli się zbieram...jak pisałem...Polo przyjadę
  9. ...ja tam nie narzekam na małżeństwo:whistling:
  10. okejjj...przyjmuję porażkę na klatę
  11. Dobra Pane...moje pierwsze wrażenie..."o curva...jakiś piany ten wykres", ale napisałeś czemu taki jest:decayed:. No i ładnie jest:kox:
  12. A moze zamawiam dla kogoś ? .....i przy okazji kilka osób dodatkowo będzie mial ciut taniej bo wezmę np 20 sztuk i jedną przesyłkę A no chyba, że tak...racja, nie pomyślałem o tym:bag: ---------- Post dopisany at 04:57 ---------- Poprzedni post napisany at 04:57 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.