Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. masz wp***dol ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- a tak szczerze...trochę w dół...i będzie cacy:naughty: ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- masz doprowadzić ta Twoją sucz tak jak na sygnaturze...
  2. teraz Ci się zacznie ...
  3. yyy...mówicie o wyrzuceniu kotwicy "za burtę" ?!
  4. okej nie ma sprawy za dwa tygodnie nie wiem na którą będę miał, ale wstępnie...
  5. psssyt:beer: po robocie:decayed:
  6. ja już jestem "IN HOME" i teraz pssyt:beer:
  7. ja narazie siedze...dwa saszlyki wdupilem, czekoladke wypilem i narazie jeszcze ssacze tybarka
  8. z drugiej strony...czemu nie...?!
  9. Ja Grzegorz Polek oświadczam, że będę na dzisiejszym spocie w SZO o godzinie ~20.30 ze względu na II zmianę... ...
  10. jaa...bydzie...budowlańcy mieli taki wyciąg do hasioków...wynajmniemy:decayed:
  11. tornado to ja mam na placu:facepalm:
  12. wiem wiem Hammerku... najprędzej jak się nic nie zmieni w sobotę popołudniu ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- już jestem po dwudniowej przerwie...nadajnik mi musieli przenieść i teraz jest na... ...tak to jest rusztowanie:grin: a tu Arturku specjalnie dla Ciebie już nie mówię o tym burdelu na placu:facepalm:
  13. a ja mam tylko klucz do kół
  14. Maniek u wroga ściull...:polew:
  15. To może z moim mam prawie 170ps :-P przewiozłeś mnie kiedyś...i muszę Ci powiedzieć...nie masz najmniejszych szans no chyba, że zamiast 3-ki wrzucę 5-ktę
  16. idę do pracy na 12:facepalm: ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- ...wiem lipa:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.