Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. fi 30mmm to nawet grubskie kable nie mają...jeśli chodzi Ci o jedną żyłę .......... ale Hammer chciał na bogato ---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ---------- jemu jak CB się włącza to ksenony przygasają ---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ---------- yhyy...i te kable by podwoiły wartość auta:grin: noo...bo jak się ma zamiast żarników...wdupcone 1000W żarówy to się nie dziwię Takie rzeczy to tylko w smerfowozie raz go upomnieli a raz dostał 50zł yhyy...to było wtedy co włożył sobie "postojówki" do soczewek:whistling:?!
  2. fi 30mmm to nawet grubskie kable nie mają...jeśli chodzi Ci o jedną żyłę .......... ale Hammer chciał na bogato ---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ---------- jemu jak CB się włącza to ksenony przygasają ---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ---------- yhyy...i te kable by podwoiły wartość auta:grin: noo...bo jak się ma zamiast żarników...wdupcone 1000W żarówy to się nie dziwię ---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- yy...że co?? W Świerklanach na domie macie taki znak... http://sanctumofshadows.files.wordpress.com/2013/05/all_seeing_eye.jpg hehehe:grin: nie wpadłbym na to:grin:...zwią to: "oko opaczności Bożej":wink:
  3. fi 30mmm to nawet grubskie kable nie mają...jeśli chodzi Ci o jedną żyłę no Panowie na spota dzisiaj, będę na czas:decayed:
  4. nie po prostu wszędzie tak jest kiedyś to z pół godziny 4 wątki czytałem a teraz w 5-10 min poczytane:whistling:
  5. chcesz kogoś podjebać? konkurencja ? nie nie... raczej coś otworzyć, i nie chce właśnie żeby później ktoś mnie podjebał jebnij jakąś nazwę, która budzi zaufanie, np coś tam babunii a czy będziesz tam miał kebab czy rożno - jeden uj heheh... podstawa to marketing "U Babuni" chyba, że " U dziadzia" chyba "U dziada":decayed:
  6. W Katowicach we wtorki ale w czwartek możesz wpaść na Żory. dokładnie...w czwartek Żory:naughty: zapraszamy:decayed:
  7. Jaa... i myślę, że od 19 już będę
  8. ...stare, ale za każdym razem uśmiech się pojawi jak to czytam:grin:
  9. jakoś pomyślało mi się o pewnej osobie:whistling:
  10. wporzo... tylko dałem przykład
  11. z a4 b7 i tarczy 245 pasują jarzma z zaciskami. Różnica jest tylko tak, że w b5 przewód hamulcowy jest od dołu a linka ręcznego z góry a w b7 odwrotnie. Wszystko podejdzie na starych gratach. Mam tak własnie:wink:, bo mnie się rozciekły a dobre zaciski z b5 już coraz trudniej dostać
  12. "niezapowiedziane" wizyty najlepsze:decayed: aa...tam masakra...swojsko:kox: ---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------
  13. ...oo...to raczej się nie dowiem:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.