Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. łosz curVA...:polew:
  2. ja w tym tygodniu wymieniam...babka by do mnie wdupiła dziś (aż żałuję, że odbiłem)... i leciałem na krawężnik:facepalm:...chO.oj tam z oponami ale te felgi:confused4: ...ale nikt mi curVAnie powie...flaty są pancerne:shock3:
  3. Mnie ten fiolet jeszcze tu trzyma ściul:grin: pogadamy w środę z Ciebie zrobimy dupną Marzannę i popłyniesz rzeczką co jest za chatką :grin::grin::grin:
  4. nie no...świetnie się to czyta...no znalazło by się parę osób
  5. ...wiem, że robią spota:wink: obserwuję "Twój" wątek:grin:...ale niestety ja odpadam:kwasny:
  6. ...zobaczysz na wiosenkę...nie chcę zapeszać :decayed:
  7. możesz mieć białe fele...ja zmieniam "imidż" na nowy sezon...oczywiście na flatach będę zapierlalał
  8. za 2kafle to lepiej klupić RADIO a nie popierdółke która nic nie ma ciekawego:wink: bo wszystko co sie chce trzeba dokupic jakiś psi moduł a na finito karta pamieci max 2gb, na dzień dzisiejszy lepszy transmitter i telefon od rnsa:polew::polew: yhyymm...a pod kopalnia wciągu tygodnia byś nie miał ani radia, ani szyby:whistling: poluj na miejsce pod zarzadem mi sie raz do tej pory udało hehe, ale taka to u nas prawda, jak nie paliwo to radio itd choćby mieli mało paliwa pod ziemią...kolejki są na ropa:decayed:
  9. no też prawda...lecz mnie bardzie ku ori ciągnie:wink: ...ja na płycie mam biedę 20 utworków przesłuchać a Ty mi mówisz o karcie >2gb:grin: ...ale wracając od tematu turba BRD najmniej...miałem też się bawić lecz narazie kasa idzie w dom:smiley:
  10. za 2kafle to lepiej klupić RADIO a nie popierdółke która nic nie ma ciekawego:wink: bo wszystko co sie chce trzeba dokupic jakiś psi moduł a na finito karta pamieci max 2gb, na dzień dzisiejszy lepszy transmitter i telefon od rnsa:polew::polew: yhyymm...a pod kopalnia wciągu tygodnia byś nie miał ani radia, ani szyby:whistling:
  11. curVA... mróz był i o mało bym się nie spóźnił do roboty:facepalm: ...dobrze, że jechałem Polo:grin:
  12. Jesteś kawalerem...to możesz "poszarpać" mocą. Ja jak już, to będę maksymalnie wykorzystam potencjał moich pompek:wink:. A za 2 kafle (kupno wtrysków) to wolę sobie RNS-a kupić
  13. ---------- Post dopisany at 05:37 ---------- Poprzedni post napisany at 05:36 ---------- ...a jednak do roboty...niestety, bo miałem na dziś troszku inne plany:disgust:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.