Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. yyy...a coś chory jesteś?? Wybacz nie wiem
  2. A Ty byś ruszył swoje SZO`we liter i przytargał czarnego na gl wiem...ale jak na złość nie mam na ranki:kwasny: tak mi się już marzy z SG kebabik:slina:---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- Daj trochę tego co bierzesz, też chcę mieć takie odloty ...niestety odlot to ja teraz mam...do auta i do robo:kwasny:
  3. tylko czekałem, jak Miszka wejdzie i ciulnie coś w swoim stylu:whistling: no właśnie szukam klapy do B6 z TDI bo jak mu jebnę kick down to dymi jak skurwisyn ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- czy lepiej kapę silnika zrobić W multitronicu niema kick downa to jest MIszka "ON MA"
  4. curvaa...forda...nie biorę już tego świństwa:facepalm:
  5. tylko czekałem, jak Miszka wejdzie i ciulnie coś w swoim stylu:whistling: no właśnie szukam klapy do B6 z TDI bo jak mu jebnę kick down to dymi jak skurwisyn ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- czy lepiej kapę silnika zrobić yyy...po co klapę...ja mam gdzieś oznaczenia z mojej
  6. kupiłeś opony do corsy:whistling:
  7. tylko czekałem, jak Miszka wejdzie i ciulnie coś w swoim stylu:whistling:
  8. nie no...nie popadajmy ze skrajności w skrajność
  9. dzieci z ubogich domów mycie będą miały za darmo:kox: ...a swoją drogą: curvaaa... "piykne" to mo:slina:
  10. ojjj...tam ...ale ładnie psika:naughty: ...pół auta upiyrlolone od "wody":kox:
  11. I tu się mylisz...Cycu ( jak on to gada):decayed:jest już smerfowy:naughty:
  12. ja mam już zderzak i spryski ale nie podłączone...po dzisiejszym dniu jak My tak to przeanalizowali, dzięki podpowiedzi Kuby...rzeczywiście idzie wyciulać "łatwo" elektrykę w b5:wink:, bo tylko to mnie hamowało:disgust: ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ---------- świntuchy ściul...
  13. powiem tak...Tomuś pamiętasz jak ja miałem staczane z 10 na 6mm?? I przy tej grubości ori fele same "już" łapią się kołnież z tarczy...bynajmniej jeśli chodzi o fl:decayed:aty
  14. ależ "nie ma za co" zmotywowałeś mnie do rezania tego u mnie, bo jak to tak łatwo idzie..?! też bym to tak ujął...jechałby na pół gazu:grin: Tak na pół gazu pojadę Jak ja pojadę przed nimi To Cię nie dogonią dogonią jak dogonią...ale jakby zahamował przed Nami to by się mogło dziać
  15. zmierzymy (się), zobaczymy:wink:
  16. podziękował za spociszona:wink:
  17. jestem pod fonem...muszę na stację diagnostyczną skoczyć ---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ---------- ...bo u mnie się zamienia jak w kalejdoskopie:kwasny:
  18. yy...a co byś chcioł możno by co wyszkroboł ...możno:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.