Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Maniek... czeka Nas curvvva szloga:decayed: i nie trzeba jechać "kącek za wrocław":kox:
  2. ...ja pierdo*e...dziś firma weszła mi na dom...wróciłem z robo do domu a tu dachu już nie ma...ale oni są szybcy i już 80cm szczytów mają gotowe:shock3:
  3. Kolega też regenerował i tak kupił jakąś używkę
  4. a ja zaproponuje swoją tezę...z tego co piszesz, to bardzo podobne objawy kilka dni temu miał kolega z roboty:whistling: i okazało się, że miał zaśniedziałą całą wtyczkę gdzie łączy się ona z komputerem w aucie. Po odłączeniu i wyczyszczeniu specyfikiem do styków (2 razy) wszystko wróciło do normy:wink:
  5. ...ja mam skręcony na -100 i jeżdzę normalnie...oczywiście z uwagą
  6. no nie bardzo na 17.30 miałem:grin: a teraz piję piffko
  7. ...i psyt po robocie...
  8. Pionnierki, kenwoody i alpine bardzo ładnie grają, ale również możesz sobie jakieś sony zaaplikować, gorsze ale da się ładnie ustawić. Lecz te pierwsze trzy na pewno są "inne" Ja miałem dużo radyjek w swoim czasie...miałem starego pionniera i kenwooda i dla mine bomba grały...mocne, wyrazisty bass i dużo ustawień, każdy znajdzie coś dla siebie. Kumpel ma alpine i warte polecenia również j/w. Miałem również jvc, lg i sony. JVC nawet dobra jakość dzwięku, ale o niebo lepszy ma sony:wink:. LG to...może posłużyć ewentualnie do "dania głosu" w garazu:kwasny:. I przede wszystkim żadne boshmany czy peylingi:facepalm: Ale to moje zdanie... I oczywiście...TAK!! Wiem, że jeżdzę ze mizernej jakości dzwięku symphonia (audi) i w dodatku ze spalonymi wyjściami, ale narazie (strzelam) 1600 zeta z kompletnego RNS-a nie uśmiecha mi się dać
  9. po robocie i oczywiście pssyt
  10. no a ja pssyt:beer: po robocie... ...Arturku o tej godzinie co pisałeś to ja byłem na poziomie 700:wink:
  11. Dokładnie gwint by załatwił problem i ustawiłbyś sobie go na taką wysokość jak chcesz:wink:
  12. No Szymku masz rację...a nawet bym się skusił z Pretorkiem stanąć
  13. ojj...tak...nawet nie wiedziałem, że na miejscu pasażera potrafi tak ładnie wciskać w fotel:decayed:. Potem jak się pojawi drugi, albo centralny cooler to się poprawi:wink: i będziemy się bardziej skupiać nad większym jeszcze bardziej płaskim niutkiem, no i tymi paroma ewentualnie konikami ...byłem mile zaskoczony, jak przejeżdzałem przez progi zwalniające i depłem na 1 biegu, to obroty poszły do końca a auto tylko delikatnie się turlało:decayed:. Opony pójdą w piz*uuu po tym sezenie:grin:
  14. no nie powiem, że nie:wink:...no Piotruś...jakiś tam gratis był ta serii:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.