Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ...nooo...
  2. ...ja tam wiem:kox:...za pewne tak w 99% "świeżych" małżeństwach:whistling:
  3. po wczorajszym dniu, na zawsze już chyba pozostanie określenie "kącek za Wrocław" :grin: dokładnie...od wczoraj, to będzie się głównie kojarzyło z Dydem:grin:---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ---------- noo...a najlypsze sam to było...Dydo godoł bez telenom z dziołszkom...:"ocieplomy właśnie z tatom chałpa, ale tera momy przerwa, bo słońce zaszło nom na ściana...":decayed: ...a bylimy "kącek przed Wrockiym":polew: abo to...: Dydo "dobre najwyży podzielymy bosha na trzi...jo biera to co się krynci" Polko "to je miska Dydo...a jo biera podstawa i krynciołki" Dydo " a Tobie Maniek...kącek kabla"
  4. No Majkel..też mam taką nadzieję (że zagości w naszym "menu"), że nawet na drugi koniec Polski pojedziem jak będzie trzeba:decayed:
  5. Jaki refleks ? Widziałeś gościa 20s wczesniej ,a zacząłeś hamować jak go miałeś pod nosem.......więc ja sie pytam jaki refleks ?? . Ciekawe jak dużo wcześniej Ty widziałeś ten mały autobus to był ............mooooooooooooooooooooment
  6. :polew::polew::polew::polew::polew:no Ty chyba se żarujesz:polew::polew::polew::polew::polew:
  7. Arturku...Tomuś...dobrze rozumiemy:wink: Powiem tyle, że Egonowi się nawet łezki puściły jak Nas ujrzał Hammerku...nie, nie jadę, nie dam rady jutro wszystkiego ogarnąć
  8. yy...nie wiem, bo trzymałem baner:whistling:
  9. ...byliśmy, życzenia złożyliśmy...młodych obadaliśmy i...fakt faktem flaszeczki przywieźliśmy ...Egon zaskoczony na maxa:kox:
  10. mówił Ci ktoś kiedyś, żeś jest czysty ściul...:polew: ?!
  11. Pane...ja Cię proszę...dzwoń, pisz zawsze na fona, bo na forum ostatnimi czasy mnie ciężko zastać...a o tej godzinie to serduszko w wychodku na dworze wycinałem i deskę klozetową przykręcałem:kox:
  12. No niby narazie idzie mi dobrze z robotą...czyt. mam chęci:bag: więc powinienem się wygrzebać ...ale jeszcze pół dnia przede mną
  13. Jaki refleks ? Widziałeś gościa 20s wczesniej ,a zacząłeś hamować jak go miałeś pod nosem.......więc ja sie pytam jaki refleks ?? . Jak Ty to mówisz...?! ...AMEN:decayed:
  14. heheheh... a tego to Pane nie wiem:grin: ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- no kiedyś mi coś napisałeś...i nie miało to nic wspólnego z zawiechą
  15. :decayed: ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- ileż też nas będzie napierdzielać....?????.......w końcu się jej znudzi..... PS.chyba ,że se z tego zrobi chobby ale to ciulato wygląda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.