Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Qrcze co Ty robisz z tymi naklejkami...?? Ja mam swoje od początku "bycia" na forum:naughty:
  2. t9 placu manewrowego dzięki Pany tak czytam...i stwierdzam, że nerwowo musisz ostatnimi czasy żyć...:polew::polew:---------- Post dopisany at 05:32 ---------- Poprzedni post napisany at 05:32 ----------
  3. ---------- Post dopisany 10-08-2013 at 05:24 ---------- Poprzedni post napisany 09-08-2013 at 20:40 ----------
  4. no wpadaj wpadaj...świeża krew się zawsze przyda:grin:
  5. ...nie no kolego...w 99% przypadków jest takie coś...: Przyjeżdza "nowy" aby podpięli Vag'a- usterka usunięta za dziękuje i słuch po nim zaginął...czyli więcej się już nie pojawił ...więc nie dziw się, że tak reakcja wśród Nas:wink: i pssytt:beer: ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- ...ale oczywiście może jesteś wśród tego 1%??
  6. Się nie ciesz bo ja mam do Niego bliżej, a też bym ją łyknął siema:hi: co z tego, że bliżej liczy zawsze się prędkość tiaa... yhyymm...
  7. podziękowali za wczorajszego spocika:wink:
  8. "takie żeczy tylko w erze" trzeba się pojawić co najmniej kilka razy na spocię nie trzeba można podjechać i zapłacić ...myśli, że jelenia poszuka:facepalm:akjam...dołączam się...wypocznij:wink:
  9. mógłbyś jakieś foto zarzucić bo i tak dalej jestem chętny:decayed:
  10. Ty...a jaką masz tą osłonę...ori czy jakiś zamiennik...BO BYM JĄ ŁYKNĄ od Ciebie:naughty:
  11. z hakiem 120...a z gazem chyba 160?! ---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ---------- 100 + Vat ( Vat na flache jak coś nie bangla ) no i też jest też taka opcja:grin:
  12. ...no no no...ostatnimi czasy na spocie bywam ja, żonka i Ty orzeszku:whistling: ...ja podjadę po robo, a jak nikogo nie będzie to wpakuję kiełbaskę i sajonara:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.