Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. hmm...jo byda, ale yno do 20.30, bo na 21.30 mom do roboty:wink:
  2. Na Ruda W życiu do takiego gnoju tak sie godo......jo i tak nie umia pływać, a tym bardzi nie lubia klary na klata chytać, wiync mie tyn sport nie rajcyje:whistling:
  3. no ja...trocha klary sie pokozało na dworze, to tera kożdy...deka i na Ruda ciśnie:decayed:
  4. yy... trochę słońca wyszło i wszyscy koce, zimne piwka i nad "woda" wybyli?? ... ja tam wolę tradycyjny sposób na spędzenie tego czasu...grill:drinks: :decayed: ---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ---------- Kuna...ja, odpadam, nie mogę pomóc.
  5. uff...obie furmanki umyte, wygłaskane, więc na dziś czuję się spełniony:decayed:
  6. łoo... jestem tu dziś pierwszy:shock3: ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ---------- ...yy...co tam u was noc jeszcze jest, że nikt się jeszcze nawet nie przywitał??
  7. no...jak to można nazwać życiem:whistling: i dzień dobry
  8. ja nie dawno wróciłem od pewnego Pana...więc nie dałem dziś rady a jeszcze poszykować się roboty:kwasny:
  9. dajcie se na wstrzymanie z tymi boxami:whistling:. Kumpel miał w aucie i nie dość, że mu to żarło to i kopciło jak z komina:facepalm:
  10. Nie ma żadnego przeciw będziemy i tak siedzieć do rana także nawet jak przyjedziesz późnym wieczorem to cała impreza przed tobą okejj...
  11. oj...chyba będzie cienko, ale lookać będę na wątek, może ktoś się pojawi:whistling:
  12. hmm...13...?? niby mam na 12 w południe trzeba przeanalizować "za" i "przeciw":whistling:
  13. ---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ---------- B5 Sedan listopad 1994 – październik 2000 Avant styczeń 1996 – czerwiec 2001 B6 Sedan październik 2000 – listopad 2004 Avant wrzesień 2001 – listopad 2004 Cabrio kwiecień 2002 – styczeń 2006 B7 Sedan listopad 2004 – grudzień 2007 Avant listopad 2004 – marzec 2008 Cabrio od stycznia 2006 B8 Sedan od grudnia 2007 4-drzwiowy Avant od marca 2008 5-drzwiowe i idzie znaleźć
  14. na ja będę ale koło 20, bo o 19 muszę jeszcze gdzieś wstąpić, zaakceptować i zapłacić
  15. co do zjadających literek... ja mam coś innego, że mi kursor przeskakuje gdzieś " w piz*u" . Tzn. piszę w ciągu, a tu po zakończeniu mojej myśli okazuje się, że ten "ciu_l" przeskoczył i np.że w połowie zdania mam koniec:doh:
  16. wydaje mi się, że nawet by one nie pasowały. Bo dlatego jeden jest prosty a drugi wygięty. Nawet jakby jakimś cudem udało mu się to zamontować, to nie ma bata kapnął by się. Jedyne co mi przychodzi na myśl, to...czy jak zakładał z jednej i drugiej strony (wiem że to są małe "miary" ale...), te aluminiowe górne trójkąty z wahaczami, to czy nie zrobił w jednym kole, o wiele większego negatywu a drugie np. aż za bardzo prosto idzie, patrząc na przód auta. Co za tym idzie jedna opona trzyma całą szerokością "gumy" a druga już np. nieco ponad 3/4...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.