Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. chcesz to odkupie czerwonego muła a ty se kupisz s4 Pisałeś o Up-ie O "wciskaniu" to ja miałem na myśli małe ronda i nie powiesz mi, że mało konnym autem na nie wjedziesz "ot tak", sprawne wyprzedzanie czy np. wyjazd z mojej ulicy. Jeśli nie wierzysz zapraszam na Żory na te małe ronda, albo jeszcze bardziej hardkorowo...do Wodzisławia Śląskiego w godzonach szczytu . Zapytaj się Artura o SWD . A wyjazd z mojej ulicy w godzinach szczytu...to łohoho...hyundaiem jak nie "pitniesz" za tzw. 2sek, to stoisz dopóki się ktoś nie zlituje Tak wiem też jak ludzie, na wylotówkach się jeźdzą i "jeźdzą"
  2. Moim następnym dalej będzie to co mam i te auto z roku na rok ma większą...więc nie muszę na razie się martwić . Wiem, bo wiem czym teraz jeżdzę i codziennie marzę o swoich 170PeeSach Ale Ewce na pewno nie kupię coś słabego, bo wiem jak Ona jeżdzi i wiem, że te konie umie wykorzystać
  3. 105 koni w octavii...?? Robiłem ostatnio takową i nie powiem trochę pojeździłem, zresztą właściciel miał wolne i powiedział, że mogę sobie pojeździć... i d*py nie urywa waga auta 1400 kg. Z punktu A do B jest dobre, ale będzie brakowało mocy przy wyższych prędkościach. 200km/h da się osiągnąć, ale musisz na to czekać "dwa dni" i więcej nie pociśniesz. Spalanie przy spokojnej jeździe jak zdajesz sobie świadomość, że tym nie poszalejesz to 4.5 l trasa mieszana, miasto 5.5. Trasa przy 140km/h na tempomacie 5.8. Zawieszenie twardsze niż np. w b6 na serii. Miejsca fciuuuul. Kokpit bardziej plastikowy niż się może wydawać. B5 jest lepiej spasowane i o niebo lepsze plastiki. ...a zapomniałem dodać to była 2007 rok, i stare 1.9tdi. Ale Pajda...ja np. w życiu bym nie kupił już słabszego auta. Pomimo to, że moje na razie dalej stoi na dworze pod folia, ale jak będzie wreszcie poskładane, to morda będzie się cieszyć. W między czasie jeździ się różnymi autami, to zawsze jak nacisnę gaz, to myślę..."curva... ". Te swoje kunie co miałem pod maską...tęsknię za nimi . A jazda 60-80 konnymi autami, to jest męczarnia. Dwa tygodnie temu jechałem do Olszyny i z powrotem Polo 1.4 60KM od szwagra. Męczarnia 160-165km/h więcej nie pojedzie, włączysz klimę to max 140. Wyprzedzanie zapomnij, a ''wcisnąć" się gdzieś...to tylko na ryzyk fizyk.
  4. Chętnie ... Znasz mnie Obstawiam , że jak nie ma skór to miedzy 2 , a 4 co za ściule ..ehh...nic no do roboty na 20, takie z d*py wzięte zmiany mam ( 6.30, 11, 15.30, 20, 0.30 )
  5. ...piękna ta furka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.