Treść opublikowana przez Polko_V
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.turbotechnika.eu moja przekładnia była tam właśnie wczoraj regenerowana i turbo też ale turbo to w październiku no i wóz odebrany, jestem lżejszy o 1120 zł ...moje dalej stoi...i będzie stało ze dwa tygodnie...w tym miesiącu szwagier się chajta i koło domu też trzeba porobić ..niby turbo, ale jak już ściągnąłem czapkę to: "łoo Panie, kto tu Panu tak spierdoooolił?!" wygrzebałem parę "łopatek" z tłoków. Diagnoza uff...gładzie w idealnym stanie jak na 280tkm...rys brak, ale głowica już nie...jak już zacząłem rozbierać, to okazało się...wałek wytarty (nowy 550)...krzywka zaworu wydechowego od strony od strony koła wytarta o 1,2mm reszta kolejno mniejsza, przy tym wymienię szklanki (240), panewki na wałku (140) bo starte aż do miedzianej powierzchni na 5, 4, 3 mocowaniu wałka. Oczywiście uszczelniacze (12.80 ), planowanie głowicy (40), śruby do tego wszystkie (350) uszczelki (250) do tego pompa vaccum z uszczelką, bo stara miała powierzchnię niby pucpapiur 80-tka (880), wąż wodny co do niej przychodzi (40), świece żarowe (120), świece wstępnego grzania płynu (70), uszczelnienia nowe na pompowstryski (120), do tego nowe filtry oleje (250) i turbo (800) na to ostatnie muszę czekać chyba, że ktoś ma BRD na stanie . Ja mam BRD na zbyciu. Myślę, że za 30,000.00 zł się dogadamy Cena do niewielkiej negocjacji ...poważnie masz?! Bo jeśli tak to biorę...pod warunkiem, że jest coś warte ...nie no...można by było na tym jeszcze pośmiagać, ale jak już mam to na stole . Nie będę przynajmniej (odpukać) do czapki zaglądać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
http://www.turbotechnika.eu moja przekładnia była tam właśnie wczoraj regenerowana i turbo też ale turbo to w październiku no i wóz odebrany, jestem lżejszy o 1120 zł ...moje dalej stoi...i będzie stało ze dwa tygodnie...w tym miesiącu szwagier się chajta i koło domu też trzeba porobić ..niby turbo, ale jak już ściągnąłem czapkę to: "łoo Panie, kto tu Panu tak spierdoooolił?!" wygrzebałem parę "łopatek" z tłoków. Diagnoza uff...gładzie w idealnym stanie jak na 280tkm...rys brak, ale głowica już nie...jak już zacząłem rozbierać, to okazało się...wałek wytarty (nowy 550)...krzywka zaworu wydechowego od strony od strony koła wytarta o 1,2mm reszta kolejno mniejsza, przy tym wymienię szklanki (240), panewki na wałku (140) bo starte aż do miedzianej powierzchni na 5, 4, 3 mocowaniu wałka. Oczywiście uszczelniacze (12.80 ), planowanie głowicy (40), śruby do tego wszystkie (350) uszczelki (250) do tego pompa vaccum z uszczelką, bo stara miała powierzchnię niby pucpapiur 80-tka (880), wąż wodny co do niej przychodzi (40), świece żarowe (120), świece wstępnego grzania płynu (70), uszczelnienia nowe na pompowstryski (120), do tego nowe filtry oleje (250) i turbo (800) na to ostatnie muszę czekać chyba, że ktoś ma BRD na stanie .- ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Miszka... :polew: :polew: :polew: poforskołech sie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
...no mój też robi dziary...przyłoży pistolet i psyknie, ale poszykuj se format (wykrój) jaki chcesz ...przed wyschnięciem możesz jeszcze zrezygnować...5l nitro powinno wystarczyć- ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Pasuje Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka ...no to świetnie...- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
...yyy...pozamiatało nim jak szatan??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Ja miałem niby jakieś korki w zeszłym roku wypróbować...miałem zalkoholizowałem się na ławce z miską i spółką Pucek...?! My by byli gotowi o 15, bo Ewka w ten dzień jeszcze pracuje do 14 a w chacie wele 14.30by była- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
...tak wyborowa- Spoty Katowice i okolice
Yyyy .. ... ...nikt nie pije?! Psyyyt- ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Trza wybrać " mniejsze zło"...dla Nas chlanie jest właśnie tym "mniejszym"- ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Normalnie... "skarb a nie człowiek"- Spoty Katowice i okolice
Łogiyń z rzici- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ten stary jest o wiele ładniejszy i groźniejszy ...twierdzę że można, ale pożyczkę hipoteczną, bo w kredycie dostajesz tzw. transze. A pożyczkę odrazu całą. NP. Ja tak miałem wziąłem 100k pożyczki i dostałem 100k. I bynajmniej w ING nie interere ich na co to mam. Polkov transze nie mają nic wspólnego z pożyczką czy z kredytem - kredyt też można dostać od razu cały - te dwie formu pożyczenia kasy różnią się celem wykorzystania środkówA co do kredytu lub pożyczki hipotecznej to oczywiście można taką dostać tylko trzeba spełnić jeden warunek który Polkov przeoczyłeś Żeby dostać kredyt pod zabezpieczenie nieruchomości to trzeba mieć nieruchomość - a że mario pytał o siebie to.........................d*pa No fakt Mario nie nieruchomości:grin:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miałem, ale niedziałającą Za pierwszym razem pojechałem do "zwykłego" serwisu klimy... nabili, niby odgrzybili, uzupełnili wszystko i "może będzie działać"... oczywiście nie działało, bo w mojej poprzedniej, kochanej B5-tce, jak dałem na "LO" to aż mróz leciał a tu nie było różnicy czy włączona sprężarka czy nie Więc w ostatnie upalne dni, jeszcze przy pełnej skórze, to była masakra Więc dobrze, że już zrobione. No to się pożaliłem BTW macie jakiś sprawdzony sposób na kuny? Te ku*wy mało że mi łażą wszędzie po lakierze to jeszcze sie do silnika dostały i uszkodziły jeden z wężów wodnych.... Kup Se kota...jak sierściuch będzie chodził koło auta to i kuny się stracą- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
yyy... Tyś tam miał klime czy dopiero ją dopiero zakładałeś??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
...twierdzę że można, ale pożyczkę hipoteczną, bo w kredycie dostajesz tzw. transze. A pożyczkę odrazu całą. NP. Ja tak miałem wziąłem 100k pożyczki i dostałem 100k. I bynajmniej w ING nie interere ich na co to mam.- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.