Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Uchylcie rąbka tajemnicy
  2. ...a co Ty tam modzisz?? Bezawaryjność... ;-) Naciapane z Z2 Nie gadaj głupot...holował ponad półtora tony ponad 10 km I żwawo mu to szło
  3. ...a co Ty tam modzisz??
  4. Nie ma sprawy ...foty mi podeślij bo w pracy nie wierzą ...yyyyy. ....i skan dowodu by wpis pojemności widzieli :grin: No to pokaż im ten post
  5. leczę się
  6. Ten ślimak, ale z większym środkiem pod warunkiem, że uda mi się pokręcić wałem. Bo jeśli nie (wypluć te słowo), to swap słupek z awx/avf'a, albo chodzą mi też takie myśli... ...może benzyna ?? Ale nie jakaś mocna 1.8T albo wolnossaka 2.8 ale z tymi motorami już dużo dupczenia jest, bo sanki trzeba pod itd. Nie wiem dokładnie, bo dopiero w poniedziałek/wtorek się za to zabiorę. Ze 150ml wyleciało mi na asfalt a jeszcze na pewno jest ze 300 w dolocie nie licząc,tego co w icku jeszcze jest. Po prostu się włączałem do ruchu...2 i łogień do 4300 potem 3 i tu przez dwie sekundy nic się nie działo i to mi było podejrzane i nagle załapało i przyśpieszyło i...biała chmura za mną. Dojechałem do skrzyżowania auto nie chciało przyśpieszać no i jak go zgasiłem, to już nie odpaliłem.
  7. Alkon Uderz w stół a nożyce się odezwią
  8. Ja pietdykam ale kac
  9. Ja pierdykam ale kac...z kołoczym paradnym wczora byli ...narazie nie umie dojść do siebie ...i najpierw musze hyundaia od teściowej złożyć, bo cała przednia zawiecha jest rozklekotana. Tajle juz mam...wczoraj prawa strone złożyłem a dzis resztę.
  10. ...to wiem byłem tam Bo np. sąsiadowi jak turbulum padło, to nie umiał odpalić i okazało się, ze korby "bokiem" wyszły No nic jutro wstawiam audi na kanał i jedną z pierwszych rzeczy co zrobię, to postaram się "obrócić wałem"
  11. A czy Wam odpalało poem auto??
  12. Mnie spokojnie z pół litra
  13. Arturku WIELKIE DZIĘKI za ściągnięcie mojego dupska i dupska audi pod dom. Tak Panowie...jak to Artur mi powiedział..wszystko "już było" ale dziś dwa i pół tedei holowało jeden dziewięć tedei . Turbo powiedziało "sajonara frajerze" I moje pytanie brzmi: Czemu mi auto nie odpaliło a Stasiowi tak pomimo tego, że mu i mi "dwa litry" oleju pociągło w intercooler ??
  14. Z drugi strony...szacun...po chlańsku o tej porze stanyć ...mie curva musieli wołami wydupić z wyra
  15. Alkon...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.