Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Ale mowisz o komplecie górnych? Czy calym komplecie wszystkich wahaczy z przodu? Geometria jest z powrotem do ustawiania po wymiane wahaczy? Bo przod to chyba tylko na koncowkach drążków sie reguluje? Jesli sie myle niech mnie ktos wyprowadzi z błędu. Geometria bezwzględnie do kontroli. Teraz wytłumacz czemu?!
  2. dzisiaj dzień matki boskiej pieniężnej ...u mnie we wtorek
  3. ...no z ciekawości poczytałem o tym rezanym Q...rychtyk, aż takie proste to nie jest (tu zwracam honor ale jest wykonalne). A tak jak Stasiu pisze, Tomek kupi to co będzie uważał. Ja na temat tego zakupu kapituluję, bo: Racja jest jak d*pa, każdy ma swoją
  4. Ponboczku złoty... ...powiedzcie mi jedno... po chhhhh*j mu te Q ?! Niech kupi młode auto z lepszym wypasem i będzie cieszył "japę". Też bym tak zrobił. W b7 wyrezać Q, to pestka w stosunku do b5 (rezania w ch** i gra nie warta świeczki). A tak będzie miał wypas, a jak będzie miał kaprys, to i se te Q wyreza. A nie będzie turlał dropsa w golasie, siedział na plackach z szybami korbotronikami i "chorusem" (nawet nie wiem czy to jeszcze w tych latach istniało) na pokładzie i mogę tak wymieniać, że łohoho... ...ale będzie miał Q, ludzie..."jo was prosza"
  5. Jak masz to sprzedawać i powiedzmy "godnie" jeździć kup j,w. pisze kolega...M.S
  6. psssyt po robocie
  7. Jak Ty za te kłamstwa...potrafisz sobie spojrzeć w twarz?!
  8. ...Niemiec płakał jak sprzedawał... ??
  9. ahaa... no nie powiem mimo takiego "jot" ładnie sie prezentują
  10. Jakie "jot" jest tych fel??
  11. Do
  12. przeszczep, graba itd I psssyt po raz drugi
  13. I co...leży już który?!
  14. ja jutro będę sie alkoholizować...kawalerski
  15. Jadymy ahaa...co to za "audi"?? Wygląda na jakieś japońskie?! Nieee...!! To "kosiarz"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.