Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Ty żyjesz do Daniela to było
  2. Jeśli nie ma wzmianki, że latem jeździmy na lecie, a zimą na zimie, tzn., że nie ma przeciwskazań aby na zimie jeździć latem i na odwrót. No to takiego przepisu nie ma.
  3. Pucek...też nie ogarniam o co mu kaman?!
  4. U mnie sie da specjalnie się zamknąłem w środku i zamknąłem się z pilota. Za klamkę dwa razy pociągnąłem i otworzyłem a jak wyżej pisałem z przycisku na drzwiach już sie nie otwiera. Ale jak pisałem to be5
  5. Nie wiem jak u Was , ale w be5 idzie otworzyć drzwi za klamkę, pomimo zamkniętych z kluczyka. Sprawdzałem a jak pisaliście nie idzie otworzyć przyciskiem w środku. ten punciak zniszczył mi system
  6. jakbyś napisał 18" to już prędzej, ale 13?! Nawet Ewce 13" nie wchodzi do Polo
  7. Ale powiedz po co ma usuwać konto jak może mu harda zrobić lub do fabric powrócić
  8. To przijedź lepi z kierowcom, bydziesz już sam forma chytać
  9. ..nie da z klamki i przycisku?! Aż pójdę sie zamknąć w aucie z pilota
  10. Akjam najlepszego i tylko udanych modów...chociaż za dużo tam już nie ma do modzenia
  11. ...eee...tam...potem przeprosisz
  12. Im częściej zaglądam na tą fele, tym bardziej mi się podoba ...nie żeby mi się nie podobała, ale wiesz o co chodzi
  13. Grzegorz, mi to czasem 2 browarki wystarcza i gotowy,takze duzo nie trzeba Nie ma jakos okazji do %%%% :( a najesc sie wstydu i narobic glupot....lepiei niyyy ...a tam gupoty godosz...zawsze bydzie co spominać
  14. Walada...to Ty pijesz czy nie?! Bo dwie strony wcześniej pisałeś, że jesteś nie pijący:blink:
  15. Tak zgodzę sie z wypowiedzią powyżej...ustawienia fabryczne lub hard reset, bo nie raz sprzedawałem telefon i ten sam mialem problem. I wtedy nowy użytkownik ma nówka smartfona.
  16. za rekord W sumie ja też. Pierwszy który lawetą wracał W teorii z lepszą połową Mam rozumieć ze finke zabierasz [emoji38]
  17. ...bo za rok będzie więcej osób płacących po 4 stóffy
  18. ...hm...bez noclegu?! A co Ty chcesz tylko patrzeć na te wypite mordy?! Yebany masochista
  19. Wpisujemy się na listę Polko i Ewka Już mam nawet urlop zaplanowany
  20. ...ale mimo to zapraszamy Jednym słowem jest mega w Zatorze. A z piciem...ni cóż jest tego dużo, przede wszystkim wesoło, głośno i nawet pozwolę sobie rzec: rodzinnie
  21. Walada...moja wypowiedź o kulturalnym spotowaniu to był...sarkazm W Zatorze jest jedna zasada...brak zasad w piciu... Więc jak Ucho napisał, zastanów sie czy Twoje dziecko chce to widzieć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.