Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. po nocce...oyapirdole jak ja dawno na nockach nie walczyłem
  2. Polko_V odpowiedział(a) na blant88 temat w Śląskie
    matek musze twojego oblukac juz dawno tak fajnej b5 nie widziałem ...to był oczywiście sarkazm ??
  3. ok, to sprawdź czy go masz
  4. sory ostatnio troche za bardzo poleciałem. dam Ci dzis znac po robocie czy sie nie sprzedał, jak co to jest sprawny ...sprawdzałeś czy tylko wnioskujesz ??
  5. Te Lon wyżyj (Matek)...kedy mi odpiszesz na moji zapytani??
  6. Wy i te wasze niegrzeczne zabawy
  7. Polko_V odpowiedział(a) na blant88 temat w Śląskie
    A ja i nie tylko będziemy siedzieć w Zatorze. No niestety...są rzeczy ważne i ważniejsze
  8. I po raz drugi psssyt ...ani nie gadaj...jak rano o 4.20 wychodziłem do roboty też było 2*C. W ogóle cały dzień był"zimny"
  9. Zamawiaj do siebie, bo ja mam w zeszłym roku wymieniałem z LMO
  10. ...zdemontować amor . A dokładniej: w sedanie masz o niebo lepszy dostęp do śrub górnego mocowania (nie musisz całych boczków demontować) i są tam dwie śruby bodajże M8 na 13 klucz. A po zdjęciu koła, na dolnym mocowaniu jest śruba M10 na 16 klucz (bynajmniej, tak jest na fabryce). I wtedy cała belka Ci opada na ziemię (podłóż sobie coś pod to, abyś nie stracił palców u nóg...wiem, że dobrze płacą, ale ponoć dupiato się chodzi bez któregoś z Nich ). I wtedy wyciągasz amor, z całym tym mocowaniem...dalej na pewno będziesz wiedział co robić.
  11. ...jesli preferujesz ostrą jazdę, to oczywiście, czyt. ostrą na zakrętach do granic przyczepności, a nie tzw. mistrzowie prostej, to jak najbardziej sie opłaca. Tylko to jest cena na sztukę. A sztuka z lemfordera kosztuje około 70 złoty. Ty nawet możesz nie czuć, ze masz luzy...a przy przebiegach rzędu 300kkm będą do wymiany.Edit. Y.yy...to jest cena za komplet I jesli nie żadnego " wałka" to bym wziął.
  12. A czemu by miał nie pasować? Trochę rezania i pasuje A to wiem...zresztą napisałem do Ciebie
  13. Powiem tak...ja śmigam na LMO i odpukać, nie puka . Ale we wrześniu 2015 zakładałem dwa komplety RTS w passacie i a4 b6. Pierwsze z nich ma pokonane 10kkm na 205/55/16i przy wymianie hamulców z ciekawości zdemontowałem "tą długą śrubę" i powiem jestem mile zaskoczony...sworznie dalej bardzo sztywne . A w drugim, było do wymiany łożysko i...tak samo...demontaż "te" śruby i znów ku mojemu zdziwieniu sworznie sztywne, choćby przy montażu . Przebieg około 10kkm, ale już 225/40/18. I stwierdzam, że na dzień dzisiejszy można polecić RTS. Sam zaryzykowałem w maju zeszłego roku i wymieniłem proste dolne na RTS (od razu ripostuję, LMO dobre, lecz musiałem, bo wymiałem na hamulce 320 z przodu i wrzuciłem zwrotnice alu z b6, a tam nie podchodzą "proste" z b5) i po przebiegu ~10kkm sworznie dalej sztywne, jakbym je wczoraj kupywał. I po tych "jazdach" z tymi wahaczami, stwierdzam, że zaryzykuję jak się moje LMO sypną na wymianę RTS. ALE pod warunkiem, że te w.w w tych autach pojeżdzą długo, tzn. np po przebiegu 30-50kkm, jak zdemontuję i będę zadowolony z ich stanu
  14. Jakby tył do mnie pasował, to bym wziął
  15. I po robocie Jeszcze jutro na 5 rano i weekend... do poniedziałku 23
  16. Nie chcaJa bym brał...jakbym miał be7
  17. I powiedz jaki tu sens...600-700 km jeździsz EKO...a jeden wypad na spota burzy wszystko...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.