Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ...dziękuję...narazie miejsca mamy zarezerwowane u Pucków A Ponadto Rybnik mamy o " rzut kamieniem "
  2. ...to gdzie śmigasz?? Do Zabełkowa To nie Polska...to pepiki
  3. Ja miałem po Pajde podjechać, ale no właśnie..."ale"
  4. Arturoo koło 12 w Jankowicach
  5. Noł problem, przecież w 4 osoby chyba się zmieścimy ...to super bo turbo dopiero w poniedziałek się będzie robic a dotrze zapewne w środę. Ale jeszcze parę rzeczy chce zrobić przed założeniem "czapki" (głowicy), aby potem już nie kopać Będziem w kontakcie
  6. ...to gdzie śmigasz??
  7. Panowie...wiem, że jest jeszcze albo tylko tydzień do Zatoru...w moim przypadku ...tylko. I moje a raczej nasze (i Ewki) pytanie brzmi...czy ktoś Nas zabierze?! Pytam jakby się nie udało auta na czas poskładać, bo części są pozamawiane, ale wiecie sami jak to czasem bywa. P.s. Pajda...wiem, że miałem Cię wziąć , ale narazie sam nie wiem co będzie
  8. ...oj wisi, wisi już jakiś czas
  9. Arturo cię "szarpnie" Ostatnio niby coś tam trenowaliście już Fak ju ...widzisz Horny...nie narzekaj, że masz wolnossaka
  10. Pajda...my chyba obaj na stopa pojedziemy na ten Zator Powoli się zbieram do garażu, trzeba jakos wepchać te audi i trzeba "rozkładać te klocki lego"
  11. Ja yhm ciekawe jak bedziesz pisal jak ci sie w tym kanale basen zrobi [emoji23]w razie "w" mam pompkę
  12. A ja bd siedział i tak w kanale więc "mi to jedyn ciul"
  13. ja yhy...do azot i nazot
  14. Było pyrsk a teraz a uprzednio grill
  15. tajne łamane przez poufne. Ale powiem że Arturoo grubo poleciał z modem Nowy hak do holowania Ten co ma..w zupełności styknie do holowania 1.9 tedei

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.