Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
where :?: no dopisał mnie Mirek [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 23:43_________________________________________________ale pisałem, że na pewno się spóźnię
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wporzo lorzo powiem tak...chyba lepiej zakończmy ten czasem mi się zdaje, że słuszny spór a czasem śmieszny ...dorośnijmy jak to mówi moja babcia..."lepsza chuda zgoda niż tłusty sąd" a jestem pewien...że za jakiś czas będziemy się śmiać z tego
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ykhymm...pozycja 34 i 35 o pozostałych mi chodziło na fakt haa...a jutro mam wolne
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a co takiego Ci koledzy z Żor zrobili że chce im foto oszpecić dobreee...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja niestety nie mam polara
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja już kolejne tyskie sączę :gwizdanie: może coś w tym jest [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 23:30_________________________________________________ ykhymm...pozycja 34 i 35
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
haa...no widzisz...wątroba się upomina o swoją dawkę
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:decayed: odezwał się ten co "nigdy" nie miał alkoholu w ustach
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i no bo chyba masz sklerozę :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a ja :?: :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no na pewno ja jadę do gliwic, tylko się spóźnię
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
mówisz jeden wielki syf, kiła i mogiła [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 22:03_________________________________________________ja spadam nyny [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 22:11_________________________________________________a jednak tutaj dalej czuwam jakoś spać mi się nie chce
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie życzę sobie aby cokolwiek jeszcze na ten temat było tu pisane, KONIEC..... KROPKA jeśli koniec i kropka, to nie najeżdzajcie więcej na Daniela i resztę
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja już kiedyś napisałem...normalnie było wielkie oburzenie, że np. mi było zimno i że miejscówa ciemna i parę osób się podpisało pod tym a potem..."my źli i nie dobrzy, bo zimno i ciemno". I zeście napisali i "odwołali" spoty. no właśnie...przedszkole :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 22:02_________________________________________________a logo...to poprostu chcemy se własne "zrobić" i nikogo bynajmniej ja uważam, że Daniel nie obraził :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja "połowę" wiesz,że wezmę
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
moja barbara ma teraz imię...vw polo [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:51_________________________________________________a gdzie tam 10-ty :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja też kiedyś miałem spotkanie ale z swd gliniarzami...kolesia wina zaraz po wypadku, ale koleś sprawę do sadu skierował a ewidentnie jego wina była . Potem w sądzie 1 i 2 rozprawa jego wina i tu nagle na trzeciej współwina [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:45_________________________________________________hmm... teraz to co napisałem, to może nie wina policjantów tylko sądów...bynajmniej w moim wypadku [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:50_________________________________________________ja w polskie prawo nie wierzę :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale Danieluuu... przeważnie -10 [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:38_________________________________________________Daniellllllll...i co masz jakieś lampionki na celowniku :?:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
okej myślę, że brygada z wydobycia się pośpieszy i wyjedziemy prędzej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
-10%
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a potem ciocia nokia będzie mnie prowadziła [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:19_________________________________________________ale ja dopiero będę około 20.40 :gwizdanie: myślę, że kogoś tam jeszcze zastanę :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie dość że 300 to kolejne ~130 za lampę + ~300 lakiernik
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wujek google pokazał mi drogę
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
zaje_biście by to wyglądało
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiesz...ja śledzę oba wątki ojj...blant...na rybnickich gliniarzy nie ma co liczyć...oni sami sobie mandaty wlepiają a wiem, bo kumpel tam robi i powiedział, że jedna wielka paranoja