Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. where :?: no dopisał mnie Mirek [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 23:43_________________________________________________ale pisałem, że na pewno się spóźnię
  2. wporzo lorzo powiem tak...chyba lepiej zakończmy ten czasem mi się zdaje, że słuszny spór a czasem śmieszny ...dorośnijmy jak to mówi moja babcia..."lepsza chuda zgoda niż tłusty sąd" a jestem pewien...że za jakiś czas będziemy się śmiać z tego
  3. ykhymm...pozycja 34 i 35 o pozostałych mi chodziło na fakt haa...a jutro mam wolne
  4. a co takiego Ci koledzy z Żor zrobili że chce im foto oszpecić dobreee...
  5. ja już kolejne tyskie sączę :gwizdanie: może coś w tym jest [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 23:30_________________________________________________ ykhymm...pozycja 34 i 35
  6. haa...no widzisz...wątroba się upomina o swoją dawkę
  7. :decayed: odezwał się ten co "nigdy" nie miał alkoholu w ustach
  8. i no bo chyba masz sklerozę :gwizdanie:
  9. no na pewno ja jadę do gliwic, tylko się spóźnię
  10. mówisz jeden wielki syf, kiła i mogiła [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 22:03_________________________________________________ja spadam nyny [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 22:11_________________________________________________a jednak tutaj dalej czuwam jakoś spać mi się nie chce
  11. nie życzę sobie aby cokolwiek jeszcze na ten temat było tu pisane, KONIEC..... KROPKA jeśli koniec i kropka, to nie najeżdzajcie więcej na Daniela i resztę
  12. ja już kiedyś napisałem...normalnie było wielkie oburzenie, że np. mi było zimno i że miejscówa ciemna i parę osób się podpisało pod tym a potem..."my źli i nie dobrzy, bo zimno i ciemno". I zeście napisali i "odwołali" spoty. no właśnie...przedszkole :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 22:02_________________________________________________a logo...to poprostu chcemy se własne "zrobić" i nikogo bynajmniej ja uważam, że Daniel nie obraził :gwizdanie:
  13. moja barbara ma teraz imię...vw polo [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:51_________________________________________________a gdzie tam 10-ty :gwizdanie:
  14. ja też kiedyś miałem spotkanie ale z swd gliniarzami...kolesia wina zaraz po wypadku, ale koleś sprawę do sadu skierował a ewidentnie jego wina była . Potem w sądzie 1 i 2 rozprawa jego wina i tu nagle na trzeciej współwina [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:45_________________________________________________hmm... teraz to co napisałem, to może nie wina policjantów tylko sądów...bynajmniej w moim wypadku [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:50_________________________________________________ja w polskie prawo nie wierzę :gwizdanie:
  15. ale Danieluuu... przeważnie -10 [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:38_________________________________________________Daniellllllll...i co masz jakieś lampionki na celowniku :?:
  16. okej myślę, że brygada z wydobycia się pośpieszy i wyjedziemy prędzej
  17. a potem ciocia nokia będzie mnie prowadziła [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:19_________________________________________________ale ja dopiero będę około 20.40 :gwizdanie: myślę, że kogoś tam jeszcze zastanę :gwizdanie:
  18. nie dość że 300 to kolejne ~130 za lampę + ~300 lakiernik
  19. zaje_biście by to wyglądało
  20. wiesz...ja śledzę oba wątki ojj...blant...na rybnickich gliniarzy nie ma co liczyć...oni sami sobie mandaty wlepiają a wiem, bo kumpel tam robi i powiedział, że jedna wielka paranoja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.