Treść opublikowana przez Ponior
-
Audi S3 by EcuProject
mały update w pierwszym poście. Autko po kolejnym strojeniu :-)
-
Audi S3 by EcuProject
Przeczytaj dokładnie pierwszy post :-)
-
Audi S3 by EcuProject
Seryjnie bez modyfikacji autko miało 286km i 374nm. (na dworze było wtedy 16 stopni na plusie) Niedługo szykuje się drobna korekta :-)
-
Audi S3 by EcuProject
W normalnym ruchu nieprzydatne ale na jakimś placu można się pobawić, choć strasznie ciężko oduczyć się hamowania prawą nagą. Po naciśnięciu hamulca pedał gazu jest nadal aktywny. Normalnie jak naciśniesz hamulec to gazu nie dodasz już.
-
Audi S3 by EcuProject
Moja B7 ma się dobrze z nowym właścicielem a ja zająłem się trochę mniejszym bratem tj. S3 :-) Audi S3 8P CDLA 265KM seryjnie. Wszystkie modyfikacje przeprowadzone w firmie EcuProject we Wrocławiu: 1. Wykonany na indywidualne zamówienie wydech 3 cale na 2 tłumikach + sportowy Katalizator. 2. Dolot Forge twintake 3. Program napisany na nowo, zdjęty został limiter mocy ze startu zatrzymanego, zdjęty został limiter momentu obrotowego po przepięciu biegu,uruchomiona została możliwość hamowania lewa nogą :food: Dzięki Danielowi i Mirkowi, jedzie się teraz duuuużo przyjemniej :-) Korekta softu: :-)
-
spolszczenie nawigacji A3
Firmy znalazłem wołają 200-350zł. Myślałem,że można domowym sposobem, tak jak mapki. Ok. na razie zostaje angielski.
-
spolszczenie nawigacji A3
Nie będe nowego tematu zakładał. Mam Rns-e z audi A3 nowy model ...193 C (2011r). Ten z lepszą rozdzielczością, itp. Czy macie jakieś sprawdzone spolszczenie do tej navi. W necie jest spolszczenie do 192 , które niby nagrywa się na płyte i po kłopocie. Ale nie wiem czy podejdzie do nowszej wersji?? Siedzę już w necie drugi dzień ale chyba za gorąco bo nic nie mogę znaleźć.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Ładne te heble, sam zakładałeś?? Cena też ładna jak za same zaciski. Trzeba coś w kompie kodować do nowych hamulców?? Z autka wyciskasz ile sie da widze. :-) Pozdro
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Fotele miazga, ale profil oponki na felgach, miażczy bardziej. Super te zdjęcia :-)
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Autko sprzedane, :-) Nie zdążyłem nawe założyć nowych felg na lato :-(
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Z kimś tam pisałem ale kolega nie lubi większych przebiegów w aucie i klops. Ze dwie osoby chcą się zamienić na subaru 2.5 2005-2006 rok. Ale jakoś mnie do tego auta nie ciągnie.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Autko do sprzedania. Ale nie pali mi się ze sprzedażą Narazie maluje nowe felgi na lato
-
Błąd intake manifold flap motor, jedna z przyczyn - rozwiazanie
Wymieniłem kolektor na inny i teraz jest wszystko ok.
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Super bryczka, wyposażenie mega, fajne fotele z elektryką. Kolorek auta też daje rade Ale końcówki troche za duże i za bardzo wystają jak dla mnie
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Ja bym do tego przełożył silnik z audi
-
[B7 ASB] Czarna bestia by ECUPROJECT 292ps 600nm
Jest do sprzedania, dzwoń na telefony pod zdjęciami w pierwszym poście.
-
[B7 ASB] Czarna bestia by ECUPROJECT 292ps 600nm
Dwa tygodnie temu jeszcze było u Daniela na zimowych oponkach stało
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Jeździłem 7 lat golfem IV 1.9tdi na GT2256 i był idealny dla mnie. Także taka s3 będzie w sam raz. Teraz też jest ok, jestem zadowolony z a4, ale coś nie moge przestać myśleć o tej s3 Różnicy w materiale nie widziałem, a wyposażenie mała większe niż ja mam teraz w a4.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Jeździłem kolegi s3 i takie by mi pasowało. W serii 2.0T quattro 260ps a po sofcie ponad 300ps. To i tak dalsze plany narazie zbieram na wesele bo do lipca coraz bliżej, a dzieczyna juz marudzi od dawna :gwizdanie:
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
A4 nie jest wolne (do setki jedzie podobnie jak nie lepiej niż mój golf), ale nie da sie tym autem poszaleć tak jak golfem jest za ciężkie. W zimie za to jest super quattro . Chce coś lżejszego z 200kg o podobnej mocy i bedzie ok. Nie pali mi się jak się trafi kupiec to sprzedam, narazie nawet ogłoszenia nie dałem
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Myśle nad czarnym matem albo nad grafitem w macie ale nie wiem czy grafit w macie istnieje i czy to się ładnie felgi trzyma
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Zastanawiam się właśnie nad sprzedażą auta, ale chyba jeszcze z rok polatam, no chyba, że trafi się klient Chce coś mniejszego i szybszego, np s3 Teraz maluje felgi na lato BBS 18". Oponki już przyszły Yokohama 225/40/18
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Na razie autko śmiga (ale kupe rzeczy w nim wymieniłem), ogólnie to czuć dużą mase w tym aucie i nie można tak poszaleć jak golfem, za to komfort dużo lepszy. . Ja bym kupił s3 następnym razem Golfem zawsze gdzieś poszalałem a tym autem jeżdżę jak emeryt
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Taki sam efekt jak ta opona da owinięta 3 ray na felge taśma izolacyjna. Ale wygląda super, nie moge się doczekac fotek.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Ale gratów nakupiłeś Ale 20" to przegięcie, wygląd będzie extra ale o normalnej jeździe można zapomnieć