witam, problem jest tego typu: rozkrecilem zegary w celu zlokalizowania kontrolki air bag bo nie gasła i podczas gdy podlaczalem zegary wszystko tak jak na poczatku nie oswietlalo mi polowy obrotomierza i licznika a takze licznik przebiegu nie byl oswietlony... wie ktos moze jak to naprawic??? prosze o pomoc. (zarowki sa ok) :angry:
Witam. nazywam sie Bartek mam 18 lat i zabawę z AUDI rozpocząłem dość nie dawno i nie znam dokladnie dolegliwosci tych samochodow. Jestem posiadaczem A4 1,9 tdi 90 konnej z 95 roku i bede staral sie pomagac wam w tym o czym bede mial pojecie i licze na to samo pzdr Pontek1201 :audi: :th: