Treść opublikowana przez kj36
-
Lejący pompowtrysk, a odpalanie + automatyczna skrzynia biegów
Nie kręci!!! Cisza, Amen!!! Wszystkie kontrolki świecą, przekręcam i nic!!! Spadnie temperatura i pali jak szalony Raz odpalił, chodził jak traktor, to wtedy nie nie mogłem biegu wrzucić, nie widział, że depczę hamulec
-
Lejący pompowtrysk, a odpalanie + automatyczna skrzynia biegów
Panowie Eksperci, problem mam ze swoim kochanym Audi A4 B6 z automatyczną skrzynia biegów Zimny silnik - odpala, jak tylko temperatura cieczy chłodzącej przekroczy 62 stopnie, po zgaszeniu już nie odpali. Temperatura spada, do 50-55 stopni - odpala!!! Rozrusznik wymieniony, bez zmian, żadnego błędu nie ma w komputerze!!! Czy może jest takie zabezpieczenie, że jak jeden pompowtrysk "leje" to nie pozwala na odpalenie???
-
W którym miejscu w A4 B6 1,9 TDI, Multitronic znajduje się rozrusznik?
Mile widziany jakiś schemat, foto itd. Problem jest taki, że po przejechaniu min. ok. 10-20 min i zgaszeniu auto nie odpala. Jest totalna cisza, po upływie ok 40 min. zapala jakby nic się nie stało. Podejrzewam rozrusznik. Z góry dziękuję
-
Skrzynia Multitronic
Witam, może to głupie pytanie, ale czy w Audi A4 B6 1.9 TDI (Multitronic) wymienia się sprzęgło i dwumas? Jeśli tak to co polecacie? Może byc LUK KOŁO DWUMASOWE CVT MULTITRONIC AUDI A4 A6 1.9 TDI? pozdr
-
[ALL B6] Brak połączenia przez VAG
Witam, problem z połączeniem kompa z autem rozwiązany. Może komuś się przyda. Problem jest z radio, po odpięciu radio od kostek program do diagnostyki działa bez problemów, nawet z najtańszym niebieskim kablem z allegro.
-
Logi 1.9 TDI AVF
Witam, problem z połączeniem kompa z autem rozwiązany. Może komuś się przyda. Problem jest z radio, po odpięciu radio od kostek program do diagnostyki działa bez problemów, nawet z najtańszym niebieskim kablem z allegro. Ktoś przede mną grzebał przy kostkach :)
-
Logi 1.9 TDI AVF
Tak, zapala się. Wczoraj dotarł do mnie Skaner VSCAN VAG MINI Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji WWW.VIAKEN.PL Viaken - elektronika dla motoryzacji i działa!!!!
-
Logi 1.9 TDI AVF
Dziękuję spróbuje po raz kolejny, bo zaraz zwariuje. Pokazuje mi błąd: "Port Status: OK interface: Not Found! Contact your harware supplier fot..." Dodam, że podłaczenie do Seata Ibiza 2008 - działa
-
Multitronic cd...
Mi naprawiał to człowiek z tej aukcji: Kondensator MIFLEX KSPpz-10 0,1uF CELMA (5 wyjść) 7503630546 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 6,20 zł - Kondensator MIFLEX KSPpz-10 0,1uF CELMA (5 wyjść) (7503630546). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bardzo dziękuję za szybką odp. Wymiana statyczna czy dynamiczna? I czy ktoś poleca jakiegoś mechanika w mazowieckim, który zrobiłby to dobrze
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Proszę o podpowiedz, ile muszę zakupić oleju do mojej skrzyni i czy wystarczy wymiana statyczna? dziękuję i pozdr
-
Multitronic cd...
Może być coś ze sterownikiem jak u mnie. Sterownik został wymontowany i oddany w ręce elektronika, który mówił że coś lutował. Od tamtej pory 0 problemów!!!
-
[B6 AVF] Multitronic - szarpnięcie przy ruszaniu.
Problem rozwiązany. Sterownik skrzyni został wyjęty i oddany do elektronika, który coś tam polutował. Od tamtego czasu (ok. 3 lat) zero problemów!!!
-
Automat. Po przełączeniu na D nie reaguje na pedał gazu
Przepraszam, że dopiero odpisuje. U mnie była pęknięta plastikowa obudowa sterownika silnika (to co się znajduję pod podszybiem po stronie kierowcy). Obudowa wymieniona na nową i problem się rozwiązał.
-
Logi 1.9 TDI AVF
Panowie, z jakiego interfejsu korzystacie aby zdiagnozować swoje Audi? Moje Audi jest grudnia 2003 i mało który warsztat może się podłączyć :(
-
Audi A4, b6, 1.9 tdi, brak połączenia z komputerem
Witam, proszę o pomoc i sugestie co może być przyczyną nie możliwości podłaczenia komputera do mojego Audi, tzn. byłem już u kilku mechaników i każdy który podepnie komputer mówi mi że nie może się połączyć i nie może nic odczytać Żaden z nich nie powiedział mi co może być przyczyną. Z góry dziękuję za sugestie pozdr
-
Automat. Po przełączeniu na D nie reaguje na pedał gazu
Witam, audi A4, b6, rok 2003, 130 KM, multitronic byłem dziś na myjni. Po przejechaniu 200 metrów, pojazd przestał reagować na pedał gazu, włączyła się kontrolka z wykrzyknikiem + spiralka. Audi się powoli toczy ale nie reaguje na gaz. Wyłączyłem silnik i włączyłem. Jak mam biegi w pozycji "P" i wciskam gaz to wszystko ok, w momencie przejścia na R lub D problem jak wyżej. Czy to skrzynia czy coś innego Problem rozwiązany, było to samo: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/15821-b6-ake-dziwne-zachwoanie-silnika-po-wizycie-na-myjni/
-
Lampa przód, brak prądu w kabelkach od świateł mijania
No więc nie muszę kupować nowej lampy, bo ją podpiąłem do strony prawej i wszystko ok. Czyli problem tkwi w lewym światle mijania (długie, kirunek, postojowe ok). Czy może to być wina przełącznika tego przy kierownicy?
-
Lampa przód, brak prądu w kabelkach od świateł mijania
a co myślisz o tym: REFLEKTOR LAMPA AUDI A4 B6 8E 2000-2004 R Wwa (3559321544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pozdr
-
Lampa przód, brak prądu w kabelkach od świateł mijania
Witam, zaczęło się tak: najpierw przytopiła mi się kostka przy żarówce od światła mijania. Teraz ją wymieniłem ale nie ma w kabelkach prądu, kolega mi sprawdził i mówi, że prąd jest na tym głównym kablu który podłącza się do lampy. Mam pytanie czy można dobrać się do tego kabla lub rozebrać ten wtyk zaznaczony na zdjęciu? Dodam, że porblem dotyczy tylko lewej lampy i tylko światła mijania. No i nie działa mi sygnał pozostawienia na światłach i rezerwy, ale to chyba dotyczy brzęczyka. Z góry dzieki za wszelką pomoc i podpowiedzi. pozdr
-
[ALL B6] Brak połączenia przez VAG
Z gniazdem jest chyba wszystko ok bo po podłączeniu kabelka świeci się dioda
-
[ALL B6] Brak połączenia przez VAG
Witam, kolega ma również Audi A4 B6 (benzyna) ma też VAG, u niego bez problemu łączy się z komputerem i może wszystko sprawdzać, natomiast u mnie w ogóle nie chce się połączyć, gdzie szukać rozwiązania i od czego zacząć?? Nadmienię, że ostatnio podjechałem do jakiegoś serwisu to też gość nie mógł się podłączyć jakimiś dwoma komputerkami
-
[B6 AVF] Multitronic - szarpnięcie przy ruszaniu.
Witam, czy możecie polecić jakiś zaufany, godny polecenia serwis/ lub człowieka na terenie W-wy lub okolic do którego mogę podjechać aby sprawdził mój automat?? mam podobny problem z szarpnięciami, głównie jak silnik jest rozgrzany pozdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
pozdr