Treść opublikowana przez MultiPanda69
-
B8 TrOOOOp
A czy mógłbyś wrzucić na forum ten schemat? byłbym wdzięczny
-
B8 TrOOOOp
Potrzebne są kable, moduł z antenką mikrofon i kodowanie vagiem - i to chyba tyle
-
B8 TrOOOOp
Co prawda ja juz mam wbudowany bluetooth, ale ma ktoś może schemat pinów do tego modułu?
-
Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
Teraz tylko wyczekiwać, aż będzie na sprzedaż jako bezwypadkowy i w idealnym stanie
-
[ALL] Rdza na audi a4 b6? czyżby bite?
może kiedyś ktoś go zarysował/obtarł i źle było naprawione i teraz wyszło
-
[B5 AFB] omyłkowo bęzyna do baku
Dokładnie popraw na benzyna. A samochód nawet nie odczuje twojej pomyłki.
-
[ALL B6] Myjnia a odpalenie samochodu
może do filtru powietrza gdzieś sie dostała woda? Jak jeżdziłem mini morrisem to miał taką przypadłość, że jak sie wjechało w kałuże to silnik gasł bo woda dostawała się do filtra - po kilku próbach poźniej odpalał i wszystko było ok.
-
B8 TrOOOOp
Powie mi ktoś jaką najwyższą opone mogę założyc do swojego autka? alufelgi mam 17'' takie jak te - http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/24/99/22/1824992296 opone oryginalną mam 245/45/R17, wie ktoś czy jak założę przykładowo 245/55/R17 to będzie obcierało?
-
BMW (transporter, bus)
no i się sprawa rozwiązała
-
BMW (transporter, bus)
http://www.motonews.pl/bmw/news-2135-dostawcze-bmw-z-chin.html i jest sprzedawany w Polsce
-
B8 TrOOOOp
badanie techniczne przechodzi spryskiwaczy do bi-xenonów też nie mam (jak to w ameryce). ale tylne kierunki są widoczne więc po co mają się czepiać, każdy zobaczy, że skręcam
-
B8 TrOOOOp
wrclaguna - a po co przerabiać lampy z usa na eu - ja jeżdże spokojnie ponad rok na czerwonych kierunkach i nikt nic nie powiedział :>
-
E 61 530d Mpakiet facelift
czy za drogo to nie wiem, ale wydaje mi się, że duże szczeliny są między lampami a błotnikiem (chyba tak nie powinno być - chociaż mogę sie mylić)
-
B8 TrOOOOp
Powiedzcie mi proszę, kto z was ma radyjko symphony w B8 i dostęp do vag-a? Zależy mi na kodowaniu dla 17-Instruments. U mnie jest: 8F 1F 09 00 03 00 87 0C 00 01 00 (dałem ze spacjami żeby łatwiej było porównać) Moglibyście mi podać jakie wy macie? i przy okazji w Byte 0 mam aktywny Bit 7 - Brake System Warning Light North America Region OR Australia active -(auto mam z ameryki) wie ktoś do czego do służy?
-
E 61 530d Mpakiet facelift
ładna sztuka ja wole jasna skore i benzyne - ale i tak piekne bmw
-
B8 TrOOOOp
Postawimy wymagania - tylko dla osób posiadających B8
-
B8 TrOOOOp
tylko ten tył trochę wyżej z tym nie ma problemu kwestia ustawienia w photoshopie [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 21:49_________________________________________________Moja kolejna wariacja graficzna - też może się nadać na t-shirt:
-
B8 TrOOOOp
Jak wymyślę jakiś wzór jeszcze to wrzuce, będzie jakiś wybór Może taki tył: [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 20:49_________________________________________________Jako kolejny wzór na przód mogą być zegary na ładnych parametrach ? tylko spróbuje zrobić jakieś zdjęcie ładne zegarow w tym tygodniu i pomyśle nad koszulką
-
B8 TrOOOOp
Przód: Tył: Tylko ja poproszę zniżke za pomysł i arcydzieło ewentualnie na tył podkoszulki można dać tylne ledy z kawałkiem klapy bagażnika
-
B8 TrOOOOp
Chyba dwa razy napisałeś Troop B8 a ja wiem bo o to mi chodziło : przód podkoszulki: obrazek tył mały napis u góry "Troop B8"
-
B8 TrOOOOp
To teraz niech ktoś się zajmie robieniem koszulek z obrazkiem "Troop B8" z przodu i na tył napis Troop B8 i gotowe
-
B8 TrOOOOp
Skoro ustalone ze Troop, to może teraz jakieś ładne logo ? A przy okazji, ktoś może ma rozpiskę, który bit/byte odpowiada za region w 17 - Instruments?
-
Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
A to czemu nie używać tej osłony przez cały rok?
-
Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
Ja przed zimą i po zimie - wizyta w ASO - wymiana wszystkich płynów i wszystkich filtrów (nawet jak nie potrzeba to wymieniam - w końcu nie zaszkodzi) + zmiana kółek na zimowe, dywaniki gumowe jeżdżą od zeszłej zimy więc wkładanie ich mam z głowy
-
[ALL B8] Radio symphony bluetooth - muzyka
Niestety aux nie mam (gdybym miał bym się nie pytał co można zrobić), ale ktoś ułamał zaślepke od aux , więc mam dziure - ale ma to swoje dobre strony bo biegną pod tym schowkiem rurki od 3-strefy klimatyzacji dla pasażerów z tyłu, więc gdy mam włączony nawiew na tylna kanape to zimne powietrze dobiega do schowka i prostym sposobem mam chłodzony schowek - co prawda chłodzi się tam raczej przy dłuższych podróżach, ale zawsze coś. Mi się udało przy dłuższej podróży schłodzić puszkę coli A może ktoś ma taki zestaw: http://www.ebay.co.uk/itm/2010-Audi-A5-S5-Accessory-Bluetooth-Streaming-Audio-Kit-/130570799043?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item1e66a047c3 nr części 4F0 051 510 J ?