Treść opublikowana przez MAYESTIC
-
[B6 AWX] Buczenie pod autem
Jeśli ci kapie olej z EGR na plecionkę to na pewno ona jest wypalona i nadaje się do wymiany miałem to samo
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Witam ja mam ten sam problem z tym szuraniem turbiny przy puszczaniu gazu i to po regeneracji turbiny jak ściągnę wężyk z gruchy to szuranie ustępuje i wydaje mi się ze to może być sama grucha padnięta bo tego akurat nie wymieniali ale na razie jeżdżę tak nic się nie dzieje
-
[B6 AWX] Notlauf po regeneracji turbiny
bez wężyka nie próbowałem ale jak go wkręcę do 4 tys na 3 biegu to nic się nie dzieje tylko przy normalnej jeździe na autostradzie 120 130 km/h i 2500 obrotów i przy lekkiej górce no muszę zrobić logi to będzie wszystko jasne
-
[B6 AWX] Notlauf po regeneracji turbiny
Witam tak jak w temacie napisałem dałem do regeneracji turbinkę bo brała olej po odebraniu samochodu jakieś dwa tygodnie temu 3 razy mi złapał notlauf na autostradzie przy 120 km/h po podłączeniu do kompa pokazuje błąd coś związane z ciśnieniem doładowania nie pamiętam a przy okazji po odebraniu samochodu za uwarzyłem ze auto do 2000 tys obrotów jakby słabo wchodziło na obroty dopiero od 2100 czuć ze wciska w siedzenie ale do tych 2000 tys to makabra tak przed regeneracja nie było czyżby źle ja zregenerowali dobrze ze mam gwarancje [mod]Gdzie jest prefix!!! - poprawione (kolejne znajdą się w koszu)[/mod]
-
[ALL B6] Nie działaja klapy nawiewu
Naprawiłem wystarczyło wyczyścić dźwigienki i popryskać WD i zrobić nastawy podstawowe i zaczęło ładnie działać
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
dzięki za pomoc
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Witam panowie mam ten sam problem muszę wyczyścić silniczek V71 ale nie mam pojecia jak sciagnac schowek jak się do niego zabrać z której strony ?
-
[ALL B6] Nie działaja klapy nawiewu
Witam mam problem z nawiewem mianowicie nie mogę przełączyć na szybę czy tez na nogi dmucha tylko i wyłącznie na boczne szyby kiedyś już tak mi się zrobiło ale po jakimś czasie zaczęło działać na jakiś miesiąc teraz mi się zawiesiło i nie chce puścić a jazda bez nawiewu na szybę w Anglii to nie jazda nom stop trzeba szybę wycierać co może być przyczyna i jak to naprawić
-
[B6 AWX] Cieknący EGR
Dokładna diagnoza wykazała ze to turbinka czyli czeka mnie regeneracja
-
[B6 AWX] Cieknący EGR
Witam posiadam AWX dzisiaj bylem u mechanika wymieniał mi rozrząd i zauważył ze poci się zawór EGR pytam się go dlaczego się poci a on mówi ze turbina puszcza olej i nie długo będę musiał pomyśleć nad jej regeneracja nie wiem co na ten temat myśleć czytałem dużo na ten temat na forum i wiem ze EGR w tych silnikach to normalka ze po jakimś czasie puszcza olej ale skąd ten olej się bierze tam a z turbina nie mam problemów nie śwista nic nie obciera wkręca na obroty jest sucha myślę ze wystarczy wymienić EGR ale ten mechanik mi namieszał w głowie z ta turbina proszę o pomoc co wy o tym myślicie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy A4 jestem tu nowy i troszkę się tu gubię