Treść opublikowana przez MAYESTIC
-
[B6 AWX] Prosze o analize moich logow
panowie czy z moich logów wynika ze coś jest nie tak ogólnie z autem nic się nie dzieje ale chciałbym wiedzieć to po logach
-
[B6 AVF] Dziwna sprawa
Byc może ze to przez ako ja ostatnio wymieniłem bo stare padło ju całkiem jak założyłem nowe to od razu słychać różnice w odpalaniu nie rzuca tak silnikiem po odpaleniu napisz jeszcze co tam ci wyskakuje za napis na tym wyświetlaczu ?
-
[B6 BFC] Dzwonienie i dym z pod maski
ciężka sprawa z tym twoim BFC podłącz pod kompa i zrób najpierw logi może z nich czegoś się dowiesz
-
[B5 AFN] Dziwne stukanie "skrzypienie" przy ruszaniu na luzie i ze sprzeglem.
może to być łożysko ale by ci wyło przy większych prędkościach sprawdź układ hamulcowy może masz cylinderek zapieczony i nie odbija ci klocków do końca
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
był wymieniany co 10 tys a teraz mam nalatane od wymiany coś ok 7 tys wiec jak tylko przyjdzie do mnie ten motul to go od razu wymienię
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ok dzięki już go zamawiam chyba ten magnatec nie narobił spustoszenia w silniku co ? troszkie sie wystraszyłem jak zacząłem czytać posty o tym oleju
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie po zakupie mojej Audi z nie wiedzy jaki jest olej wlany wymieniłem go na Castrola Magnatec 10w-40 czyli półsyntetyk i mam nalatane już na nim prawie 20tys km 2 razy wymieniany teraz dopiero się dowiedziałem ze do silników z pompo-wtryskiwaczami trzeba lać olej o odpowiedniej gęstości czy jak teraz wymienię go na MOTUL SPECIFIC VW 505.01 to z silnikiem nic nie będzie się działo dodam ze silnik nie bierze oleju na tym magnatecu
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
witam chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami na temat tego dźwięku natomiast dźwięk miałem od samego początku jak kupiłem moja audi z czasem dźwięk się nasilił i gdy ten dźwięk był słyszalny to dziwnie autko szarpało tak jak by coś z turbina się działo i do tego jeszcze wyrzucało notlauf turbiny a wiec dałem turbinę do regeneracji po odbiorze auta poprawiło się tylko przyspieszenie ale dźwięk został a po kilku dniach i notlauf się pojawił wiec obstawiłem na zaworek N75 wymieniłem go i po przejechaniu się zero dźwięku nic kompletna cisza i żadnego notlaufa żadnego szarpania aż miło tak przez jakieś 3 tygodnie po tym czasie pojawił się znowu ale już stosunkowo mniej go słychać i tylko na zimnym silniku ale wyczuwam ze autko jak by poszarpywało jak jest ciepły to jest ok nic nie słychać a wiec teraz obstawiam ta gruchę przy turbo bo ona nie była tykana na pewno jak się przycina gruszka i kierowniczki nie równo pracują to poszarpywanie występuje i dźwięk
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felach
felgi kupione i założone w porównaniu do oryginalnych 16-stek wygląda bajecznie :> aż miło patrzeć jak inni patrzą :>
-
[B6 AWX] Silnik bierze olej 1.9 TDi
na moje to ten litr oleju na 10 tys km to troszkę dużo ja jak jadę do Polski z Anglii to jest 2000 km i sprawdzam poziom oleju na bagnecie praktycznie bez zmian po powrocie do Anglii tak samo a to jest już 4000 km wiec litr na 10 tys to dla mnie dużo ale podkreślam ze u mnie turbinka już była regenerowana
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felach
można wybrać sobie znaczek w zależności do jakiego auta maja iść Jeśli już miałbyś brać te fele to tylko ze znaczkiem Oczywiście nie może być inaczej :>
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felach
można wybrać sobie znaczek w zależności do jakiego auta maja iść
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felach
no inne są ale kurcze już jestem w licytacji tamtych jeśli ktoś mnie podbije to zdecyduje się na te dzięki pozdro
-
[ALL B6] Będzie wiocha na 235/45/18 z ori 18" szer 8" ET 43 ?
ja tez zamierzam kupić fele ale 225/40/18 ser 8" i z ET 42 myślę ze tył może być troszkę schowany ale można to nadrobić dystansem z 10mm i będzie
-
Znaczenie ET Felgi
a jakie zawieszenie masz w tym kombiku ?? oryginał ale się zastanawiam nad obniżeniem
-
Znaczenie ET Felgi
witam zamierzam kupić felgi 18-stki 8" ET42 opona 225 na 40 czy z tym ET będzie dobrze wyglądać moje A4 B6 w kombi czy jeszcze jakiś dystans założyć ?
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felach
no ślicznie wyglądają dzięki za foto myślę ze będą pasowały do b6 z profilu dużo się nie różni B7 od B6 jak będę miał te felgi to wrzucę swoje fotki
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felach
szukałem ale nic nie ma akurat na tych felgach
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felach
witam czy będą pasowały te felgi do b6 w kombi bo zamierzam je kupić ? http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290584172950&ssPageName=STRK:MEBIDX:IT
-
[B7 BKE] Migająca "sprężynka" + kontrolka ESP = brak reakcji na gaz ? Co to może być ?
podpiąłem vag i ukazał się błąd czujnika regulacji gazu wypiąłem kostkę a tam sama woda wiec rozebrałem cale podszybie i już wiem skąd ta woda się brała na wycieraczce uszczelka która jest pod ecu była podwinięta już ktoś musiał tam grzebać a wiec rozebrałem wszystko wyczyściłem nasmarowałem guma i jest gitara ale dojście tam jest makabryczne trzeba wszystko wyciągnąć razem z ramieniem wycieraczek ale przy okazji je też nasmarowałem
-
[B7 BKE] Migająca "sprężynka" + kontrolka ESP = brak reakcji na gaz ? Co to może być ?
miałem ten sam problem jadąc w deszcz normalnie zgłupiałem ale zjechałem na pobocze wyłączyłem samochód i odpaliłem go na nowo i wszystko wróciło do normy
-
[B6 AWX] Przerywanie przy 1900 obrotach
witam mam ten sam problem z tym szarpaniem ale tylko jak puszczam gaz z 2500 obrotów ledwo wyczuwalne szarpniecie i nie zawsze boje się ze to mogą być wtryski
-
[B6 AWX] Częsty notlauf
panowie mam problem często przy wyprzedzaniu czy gwałtownym wciśnięciu gazu łapie mi notlauf po podłączeniu do kompa pokazuje mi taki błąd co to może być 17965 Ciśnienie doładowania - przekroczona granica regulacji brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
właśnie dzisiaj zamontowałem te ledy z CAN BUS'em i polecam wszystkim nie ma problemu z miganiem i wyskakiwaniem błędów
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Witam zamontowałem w mojej a4 xenony jest piękne światło ale te żarówki postojowe psuja efekt dziś wziąłem się za montaż LED po zamontowaniu przekręciłem stacyjkę i od razu pokazał komputer błąd a w dodatku diody mrugają czytałem ze trzeba dać opornik ale się grzeją i tak pomyślałem żeby zamontować dodatkowa diodę gdzieś w środku na przewodzie co idzie do lampy będzie to samo co opornik a nie będzie przegrzewania nie wiem czy to zda egzamin jak myślicie