Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAYESTIC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAYESTIC

  1. Jeśli ci kapie olej z EGR na plecionkę to na pewno ona jest wypalona i nadaje się do wymiany miałem to samo
  2. MAYESTIC odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Witam ja mam ten sam problem z tym szuraniem turbiny przy puszczaniu gazu i to po regeneracji turbiny jak ściągnę wężyk z gruchy to szuranie ustępuje i wydaje mi się ze to może być sama grucha padnięta bo tego akurat nie wymieniali ale na razie jeżdżę tak nic się nie dzieje
  3. bez wężyka nie próbowałem ale jak go wkręcę do 4 tys na 3 biegu to nic się nie dzieje tylko przy normalnej jeździe na autostradzie 120 130 km/h i 2500 obrotów i przy lekkiej górce no muszę zrobić logi to będzie wszystko jasne
  4. Witam tak jak w temacie napisałem dałem do regeneracji turbinkę bo brała olej po odebraniu samochodu jakieś dwa tygodnie temu 3 razy mi złapał notlauf na autostradzie przy 120 km/h po podłączeniu do kompa pokazuje błąd coś związane z ciśnieniem doładowania nie pamiętam a przy okazji po odebraniu samochodu za uwarzyłem ze auto do 2000 tys obrotów jakby słabo wchodziło na obroty dopiero od 2100 czuć ze wciska w siedzenie ale do tych 2000 tys to makabra tak przed regeneracja nie było czyżby źle ja zregenerowali dobrze ze mam gwarancje [mod]Gdzie jest prefix!!! - poprawione (kolejne znajdą się w koszu)[/mod]
  5. Naprawiłem wystarczyło wyczyścić dźwigienki i popryskać WD i zrobić nastawy podstawowe i zaczęło ładnie działać
  6. Witam panowie mam ten sam problem muszę wyczyścić silniczek V71 ale nie mam pojecia jak sciagnac schowek jak się do niego zabrać z której strony ?
  7. Witam mam problem z nawiewem mianowicie nie mogę przełączyć na szybę czy tez na nogi dmucha tylko i wyłącznie na boczne szyby kiedyś już tak mi się zrobiło ale po jakimś czasie zaczęło działać na jakiś miesiąc teraz mi się zawiesiło i nie chce puścić a jazda bez nawiewu na szybę w Anglii to nie jazda nom stop trzeba szybę wycierać co może być przyczyna i jak to naprawić
  8. MAYESTIC odpowiedział(a) na MAYESTIC temat w Audi A4 B5
    Dokładna diagnoza wykazała ze to turbinka czyli czeka mnie regeneracja
  9. MAYESTIC opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam posiadam AWX dzisiaj bylem u mechanika wymieniał mi rozrząd i zauważył ze poci się zawór EGR pytam się go dlaczego się poci a on mówi ze turbina puszcza olej i nie długo będę musiał pomyśleć nad jej regeneracja nie wiem co na ten temat myśleć czytałem dużo na ten temat na forum i wiem ze EGR w tych silnikach to normalka ze po jakimś czasie puszcza olej ale skąd ten olej się bierze tam a z turbina nie mam problemów nie śwista nic nie obciera wkręca na obroty jest sucha myślę ze wystarczy wymienić EGR ale ten mechanik mi namieszał w głowie z ta turbina proszę o pomoc co wy o tym myślicie
  10. Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy A4 jestem tu nowy i troszkę się tu gubię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.